Kitku Płaczku

W Patronite od 16.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 210 łącznie
Prowadzę konta na youtube/instagramie/facebooku polegające na przedstawianiu w sposób humorystyczny zwierzaków. Pragnę zwiększać coraz bardziej to co daję od siebie, dlatego od lipca rysuję dla Was infografiki o kotach, a już od września wchodzą kolejne dwa formaty dla Was: DIY i oceny produktów.

O Autorze

Witajcie!

Jak można zauważyć po moich działaniach w sieci widać, że wielokrotnie staram się Wam poprawić humor dzień w dzień wstawiając śmieszne zdjęcia wzbogacone o ciekawe opisy lub publikując różnego rodzaju filmy na youtube, które często na swój sposób przedstawiają sposób w jaki to zwierzęta widzą nasz świat.

Wielokrotnie organizowałem różnego rodzaju zbiórki karmy lub pieniędzy na przeróżne schroniska i fundacje starając się przy tym nie przytłaczać Was jako odbiorców ich natłokiem. Zrezygnowałem z prowadzenia jakichkolwiek reklam produktów, by treści jakie do Was przesyłam codziennie, były jak najbardziej nastawione na humor i zwierzęta. W trakcie mojej 3 letniej przygody z prowadzeniem tego profilu dałem radę wypuścić dla Was ubrania zawierające na sobie nadruki z Waszymi ulubionymi płaczącymi kotami. Wszystko co dotychczas widzieliście na moich profilach było fundowane z mojej własnej kieszeni(nie licząc oczywiście organizowanych zbiórek na schroniska, za które ogromnie Wam dziękuję). 

Przez cały staż pracy tutaj wykonałem moim zdaniem kawał dobrej roboty. Tworzyłem codzienne treści dla Was, pisałem gry przeglądarkowe oraz serwery minecraft nastawione tematycznie na zwierzęta, rysowałem grafiki starające się być przyjemnymi dla oczu, przerabiałem teksty znanych piosenek na teksty o kotach, napisałem także 2 strony internetowe, z czego jedna jest blogiem informacyjnym, który pomoże Wam zająć się Waszymi pupilami, a druga natomiast służy do wstawiania zdjęć Waszych pupili do woli, by móc pochwalić się nimi na naszych fanpage'ach. Przez to półtorej roku prowadziłem także serwer discord oraz grupy, na których możecie do woli udzielać się na tematy zwierząt wraz z innymi miłośnikami czworonogów. Do tego realizuję wiele ciekawych formatów będących strikte powiązanych z kotami.

Aktualnie mam chęci dalszego rozwoju społeczności, ale nie ukrywam, że do realizacji moich celów przyda mi się i Wasze wsparcie.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika