Klaudia Stawiarska

W Patronite od 25.09.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
60 łącznie
Hej! Nazywam się Klaudia Stawiarska i pomagam ludziom stworzyć niezależność finansową. Uczę jak wykorzystać BLOGOWANIE do zbudowania silnej marki i stabilnego biznesu online. Pokazuję możliwości zarabiania w sieci. Prowadzę Bloga, Kanał na YT oraz Grupę na Facebooku. Zapraszam do obserwacji!

O Autorze

Hej ! Nazywam się Klaudia Stawiarska, i mam misję: chcę inspirować do wolności i niezależności, byś mógł żyć na własnych zasadach!

Moja Misja

 

Moja historia w skrócie:

Od kwietnia 2017 roku odkryłam, że internet ma potencjał, i że nawet ja, kompletnie "nie techniczna" i "zielona", mogę zarabiać tu pieniądze! ..... ale zacznę od początku: w 2010-2014 Studiowałam Marketing, Biznes i Event Management w Irlandii na dziennych studiach w Limerick Institute of Technology. Kiedy zakończyłam studia, postanowiłam otworzyć swój pierwszy tradycyjny biznes w 2014: kawiarnię wegetariańską, którą sama zaprojektowałam i stworzyłam unikatową markę. Niestety po kilku latach stwierdziłam, że tradycyjny biznes nie jest dla mnie, ponieważ ciągle byłam “uwięziona” na swoim “własnym etacie”. To nie było to, co sobie wymarzyłam. Postanowiłam zaangażować się w biznes online, który pozwoli mi na podróżowanie i wolność ! W ten sposób po raz pierwszy w swoim życiu odkryłam branżę Network Marketingu.

Pomimo braku doświadczenia i wiedzy na temat tego modelu biznesowego, zaczęłam odnosić niesamowite sukcesy w rekordowym tempie. Ten biznes stał się moją pasją.

Nauczyłam się i opracowałam strategie biznesowe online, aby pomóc setkom ludzi, osiągnąć sukces ...Jestem zachwycona jak wiele dzięki tej branży się nauczyłam i rozwinęłam osobiście.

Pomimo dużych sukcesów w tej branży, stwierdziłam po pewnym czasie, że chcę rozwijać się dalej i wykorzystać inne możliwości zarabiania online. Wtedy odkryłam model biznesowy Dropshipping, założyłam swój sklep i zaczęłam uczyć się tej branży. W między czasie stworzyłam 16 kursów online dla branży Networku, aby podzielić się moim doświadczeniem z tymi, którzy wciąż rozwijają tu swoje biznesy. Odkryłam możliwości zarabiania z bloga, z budowania swojej marki oraz marketing afiliacyjny. Po drodze nauczyłam się wielu nowych umiejętności, którymi zaczęłam dzielić się na moim kanale YouTube. 

Uczenie siebie, a zarazem uczenie innych, stało się moją pasją. Uwielbiam nagrywać nowe filmy, pisać posty edukacyjne i inspiracyjne, oraz odkrywać kolejne metody zarabiania online.

Odkryłam w sobie misję pomagania innym, aby również mogli korzystać z potencjału internetu i tworzyli swoje dodatkowe lub główne źródła zarobków, by w rezultacie zwolnić się z etatu i zacząć żyć na własnych zasadach!

Każdego tygodnia tworzę na moim kanale YouTube NOWE bezpłatne szkolenia i pomocne materiały dla rozwoju Twojego biznesu w sieci! Upewnij się, że subskrybujesz mój kanał tutaj: https://www.youtube.com/grupawsparciakk

Dowiedz się Kim jestem i co robię na mojej stronie: www.KlaudiaStawiarska.pl/o-mnie

Przeczytaj najnowsze wskazówki: jak budować swój biznes online, na moim blogu: www.KlaudiaStawiarska.pl/blog

 

Zapraszam Cię do mojej prywatnej Grupy: Buduj Biznes Profesjonalnie https://www.facebook.com/groups/budujbiznesprofesjonalnie/

 

 

Pamiętaj: Jeśli coś zadziała w moim świecie ... będziesz pierwszy o tym wiedzieć. W grupie możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi odkryciami odnośnie biznesu online.

Pamiętaj, aby polubić moją stronę Fanpage i profil na IG, dzięki czemu jako pierwszy dowiesz się o bezpłatnych szkoleniach i materiałach, które stworzę.

Dla Twojego sukcesu i spełniania marzeń

Klaudia

Znajdź mnie online:

SUBSKRYBUJ MÓJ KANAŁ NA YOUTUBE

OBSERWUJ MNIE NA FANPAGE

OBSERWUJ MNIE NA INSTAGRAM


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Mariola  Haraszkiewicz
Mariola Haraszkiewicz
Próg: 10 zł
Anita Zielke
Anita Zielke
Próg: 10 zł
Katarzyna Rejmonciak
Katarzyna Rejmonciak
Próg: 10 zł