W Patronite od 05.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 970

liczba Patronów: 1039

1 patron
30 zł miesięcznie
330 zł łącznie

Materiały reklamowe i promocyjne

400 zł

82%

osiągnięto

70 zł

brakuje

Mamy już wizytówki, ale chcąc się bardziej rozwinąć potrzebujemy zainwestować jeszcze w ładny baner z laminowanym logiem, myślimy nad nowymi naklejkami, przypinkami, kalendarzem ze zdjęciami!

Dzięki Tobie możemy zdecydowanie szybciej osiągnąć ten cel!

Jeśli posłyszymy część zainteresowanych głosów na pewno również postaramy się pod koniec roku zorganizować kalendarze na cały rok ze zdjęciami modelek dla ukojenia każdego rozpoczynającego się dnia!

Kolcze Cuda na Warszawskich Targach Fantastyki (30.11.2019 - 01.12.2019)

1 400 zł

23%

osiągnięto

1 070 zł

brakuje

Pragnę przenieść swoją twórczość poza internet, a konkretniej na odbywające się z 30 listopada na 1 grudnia Warszawskie Targi Fantastyki!

W tym roku miałem już swój debiut na Targach, słyszałem od odwiedzających, że nigdy się jeszcze z taką biżuterią nie spotkali i uważają, że to bardzo dobry pomysł aby się ponownie pojawić!

Dlatego też jeżeli tylko chcesz abym zdobywał doświadczenie na Targach, Konwentach, Zjazdach, różnego rodzaju wydarzeniach, a przez to pojawiał się częściej, gdzie jest możliwość publicznego pochwalenia się swoją twórczością to serdecznie dziękuję Ci za wsparcie i pomoc w realizacji marzeń! <3

W kwocie celu zawierają się koszta opłacenia stoiska, noclegu (średniej jakości blisko centrum), przejazdu (tanimi kolejami)

Zorganizowanie materiałów na stworzenie między innymi nowego, kolorowego stanika!

2 150 zł

15%

osiągnięto

1 820 zł

brakuje

Zorganizowanie średnio rozwiniętego zamówienia materiałów na wykonanie między innymi: kolorowego stanika wraz z kolczymi majtkami, nowych kolczych uprzęży, kolii, bransoletek i innych projektów!

Patroni mogą zaproponować kolor zestawu bikini, najczęstsze wskazania zostaną na pewno wzięte pod uwagę przy realizacji projektu!

Fundusze na miesięczne opłacenie reklamy na Facebooku

70 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

70 złotych to dopiero początek czegoś pięknego, co może powstać za sprawą Waszego wsparcia!

Przeznaczymy te środki na promowanie naszych zdjęć na profilu Facebook, dzięki temu, niewątpliwie będziemy w stanie dotrzeć do większej ilości zainteresowanych naszą tematyką osób!
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni