Twórca, artysta, rękodzielnik, którego najmocniejszą cechą jest cierpliwość i opanowanie, tysiące maleńkich kółeczek nie są dla mnie problemem, ani cierpieniem, wręcz odwrotnie! Są cudowną przygodą i wyzwaniem! Chcesz wiedzieć czym jest Chain Maille i z czym się go je? Zapraszam serdecznie!

O Autorze

Cześć! Świetnie, że do mnie wpadłaś/eś!

Wypadałoby się przedstawić i opowiedzieć co nieco o sobie, bo bardzo prawdopodobne, że spotykasz się ze mną a także z tym typem biżuterii po raz pierwszy!
Także tak!

Rękodzieło wykonywane z materiałów najlepszej jakości (bez ściemy), a są to między innymi:

  • aluminium anodowanego (około 20 wariantów kolorystycznych),
  • zwykłego “czystego” aluminium,
  • stal nierdzewna,
  • tytan,
  • ale również dostępne mogą być: miedź, brąz, srebro, czarną stal nierdzewną

Są to w skrócie różnej wielkości i grubości (i kolorów) kółka - te same z których w średniowieczu wykonywano kolczugi!

Moje rękodzieła służą kobietom i mężczyznom, są dodatkiem do specjalnych okazji, ale także użytkowane są na co dzień! Służą wzbogaceniu sesji zdjęciowych, ale także wzmacniają indywidualny wizerunek każdego posiadacza!

Abyście mogli dokładnie zrozumieć czym są Kolcze, czym się charakteryzują, jak wyglądają, poniżej przedstawię Wam przykładowe moje projekty z opisem!

Zapraszam i zachęcam do zerknięcia ^_^ 

 

 

Po prawej stronie widzicie bransoletkę w splocie bizantyjskim wykonaną z anodowanych (kolorowych) kółek aluminiowych. Projekt składa się z 12 kostek o innej barwie, jest to przykład różnorodności kolorystycznej jaką mogę się pochwalić 

Być może słyszeliście kiedyś o smoczym splocie? Nie? Tym lepiej, że możecie się z nim właśnie teraz zapoznać! Widzicie go tutaj właśnie powyżej w formie szerokiej bransoletki! 


A to kolejne moje projekty! Staram się podzielić z Wami tutaj tymi większymi, lepiej ukazującymi biżuterię Chain Maille, po więcej serdecznie zapraszam na moje media społecznościowe, Facebook, oraz Instagram!  

 

Jakbyście pisali co można zrobić męskiego? ...

Na przykład krawat!

 

 

 


Ale nie tylko tworzę bransoletki, ale także różnego rodzaju uprzęże, które ostatnimi czasy zawojowały mi w głowie  poniżej przedstawiam pierwszą, którą wykonałem.

Tutaj natomiast kolcza wersja popularnego wzoru uprzęży łańcuszkowej oraz skóry, w mojej wersji skóra została zastąpiona rozciągliwymi gumkami!

Oraz szok, szaleństwo i zachwyt! Kolczy płytkowy stanik!

Pragnąłbym także rozwinąć się pod względem vlogowym, streamingowym, chciałbym móc tworzyć dla Was na transmisjach Kolczą biżuterię oraz dzielić się swoimi doświadczeniami, a być może w przyszłości jeśli bylibyście zainteresowani mógłbym zacząć Was uczyć tej sztuki Chain Maille!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za zwrócenie swojej uwagi na moją twórczość!
Arkadiusz Kolcze Cuda Kosiński

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)