Działacz naprzeciw ideologii prowadzący kanał na YouTube na którym pokazuje ludziom jak wygląda życie w pułapce wegańskiej/frutariańskiej/witarianskiej. Do czego tak naprawdę potrafi doprowadzić wykluczenie ze swojej diety produktów pochodzenia zwierzęcego.

O Autorze

Witam!

Zacznę może od tego że jestem Danielem i mam 24 lata:) Jestem świeżo po studiach logistycznych i Od niedawna mieszkam w Warszawie i przeprowadziłem się tutaj aby spróbować swoich sił w modelingu i branży reklamowej. Moim celem jest to aby zostać wzietym modelem i w niedługim czasie planuję wyjazd zagraniczny. Modelingiem zajmuję się już prawie dwa lata i właśnie kroki które podejmuję teraz są chyba najbardziej dla mnie przełomowe bo okaże się teraz czy warto iść w tę stronę czy może próbować swoich sił gdzie indziej. 

YouTube

Od zawsze interesowałem się dietą i mimo iż nie poszedłem na studia dietetyczne to dieta od jakiegoś czasu z racji tego że zacząłem interesować się modelingiem stała się nieodłączną częścią mojego życia.  Próbowałem wielu podejścć i róznego rodzaju diet można powiedzieć że jest to spora część mojego życia i bardzo mocno interesuje mnie to i mogę gadać na ten temat całe dnie. Przeszedłem na tyle długą drogę że wiem jak trudna jest walka o zdrowy szczupły wygląd i że potrafi to doprowadzić do skraju zaburzeń odżywiania. Od niedawna prowadzę kanał na Youtube na którym staram się przestrzec zwłaszcza młode osoby przed ryzykiem jakie niesie za sobą odżywianie z wykluczeniem tłuszczy zwierzęcych. 

Założyłem patronite ponieważ zacząłem zajmować się tym praktycznie na cały etat. Tworzę filmy i niemalże codziennie wrzucam nowe filmy odnośnie tej tematyki i wiele z tych filmów otwiera młodym ludziom oczy. Jeśli masz coś przeciwko że będę sobie dorabiać na Youtube mówi się trudno. Robię to bo lubię, mogę pomagać innym ludziom i sprawia mi to dużo frajdy.

 

Najważniejsze materiały na moim kanale:

RUSZ LIMFĘ-sekta https://youtu.be/rCnmWfcwezE

Poronienia w grupach Aga In America-https://youtu.be/_PA4cm3pCzs

Degradacja AGA IN AMERICA-https://youtu.be/OvUCmvDcKjM

Głodzenie dziecka dietą frutarianską-https://youtu.be/zm-cR5u3Dt8

Obłuda na weganizmie -https://youtu.be/OwnHA_TJ6T4

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)