Kongres Katoliczek i Katolików

W Patronite od 09.05.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1785

Liczba Patronów: 1770

Zostań Patronem
Kup na prezent
5 patronów
130 miesięcznie
1 400 łącznie

Chcemy być widoczni on-line i w realu

5 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

4 870 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam na pokrycie stałych kosztów działania naszej strony internetowej, opłacenie prac informatycznych i graficznych. Będziemy mogli również przygotować ulotki, plakaty czy banery, dzięki czemu dotrzemy z naszymi inicjatywami do szerszego grona osób.
Przygotujemy profesjonalny skład raportów opracowanych przez nasze grupy tematyczne oraz wydruk 50 – 100 egzemplarzy, które będą dostępne podczas publicznych prezentacji.
Opłacimy także księgowość i prowizje bankowe, związane z działalnością Fundacji na rzecz Kongresu Katoliczek i Katolików.

Chcemy otworzyć sprawne biuro Kongresu

10 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

9 870 zł

brakuje

Grono aktywnych członków i sympatyków Kongresu rozrasta się bardzo szybko, toteż kontakt ze wszystkimi zainteresowanymi wymaga coraz większych nakładów pracy i systematyczności. Dlatego chcielibyśmy zatrudnić osobę, która zajmie się wszystkimi sprawami administracyjnymi, obsługą e-maili i telefonów, organizacją spotkań itp. Chcemy zapewnić tej osobie stosowne wynagrodzenie i dobre warunki pracy w wynajętym przez nas biurze.

Wskazana powyżej kwota pozwoli nam zaznaczyć obecność Kongresu on-line i w realu, a także właściwie zorganizować naszą pracę dzięki fachowej obsłudze biurowej.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Alicja Baranowska
Alicja Baranowska
Próg: 30 zł
Marcin Mizak
Marcin Mizak
Próg: 30 zł
Hanna Nurczyńska
Hanna Nurczyńska
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Dariusz Kubaszewski
Dariusz Kubaszewski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł