KonkretBet

Znudziło Ci się obstawianie typów, które kończą się nie pożądanym wynikiem ? Zostań naszym patronem i graj tylko pewne mecze więcej informacji w dłuższym opisie !

O Autorze

Witajcie! Na samym wstępie, prosilibyśmy o przeczytanie całej naszej wizytówki, ponieważ chcielibyśmy przedstawić Tobie pewien projekt, który tworzony jest przez grupę znajomych. W dwa miesiące, stworzyliśmy coś z niczego. Mieliśmy pewien pomysł, który chcieliśmy zrealizować tylko dla nas, lecz postanowiliśmy się nim podzielić. Chcielibyśmy podkreślić na wstępie, że jesteśmy osobami, które od ponad czterech lat żyją z obstawiania meczy. Wcześniej, robiliśmy arbitraż. Niestety, stało się to na tyle powszechne, że nie było już na tym zarobku i szukaliśmy nowego rozwiązania! Przypadkiem, obstawiając value bety, zauważyliśmy podejrzane ruchy na stronach bukmacherskich. Stwierdziliśmy, że są to ustawione mecze i graliśmy je małymi kwotami. Już po trzech pierwszych meczach stwierdziliśmy, że nasze szpiegowanie, nie poszło na marne i teraz możemy obstawiać większe kwoty, oraz dzielić się informacjami z większym gronem osób! Bardzo Tobie dziękujemy, że jesteś! Żeby potwierdzić część naszych typów, które wklejamy, poniżej umieszczamy parę screenshot'ów z naszego telegrama, a po więcej dowodów zajrzyj do nas pod linkiem: https://t.me/joinchat/AAAAAEOYBLaUFGBLRP2F-Q

Oczywiście, wchodząc na naszą stronę na facebook'u zobaczysz same pozytywne komentarze: https://www.facebook.com/konkretbet

Zdjęcia z naszej grupy w aplikacji telegram !

Dziękujemy, że dotrwałeś do tego momentu. Teraz, pozostało nam tylko zaprosić Cię do naszej ekipy VIP - KonkretBet na telegramie. Wiemy, że kwota subskrybcji miesięcznej jest spora, ponieważ wynosi 150 PLN. Niestety, musimy tak zrobić, ponieważ dużo ludzi perfidnie kradnie nasze typy i sprzedaje je o wiele drożej, co jest karygodne. Zależy nam na ochronie naszych typów, dla tego też wprowadzamy taką a nie inną kwotę. W porównaniu do konkurencji, kwota nie jest wygórowana, w zamian za naszą ofertę. Chcielibyśmy również poinformować Was, że dzięki Waszemu wsparciu, projekt na pewno będzie się rozwijał w kosmicznym tempie! Jesteśmy na to gotowi! Wierzcie lub nie, ale codziennie spędzamy całe dnie, przed komputerami na zmianę, aby dostarczyć Wam „pewne” predykcje. Dziękujemy Tobie, za całe wsparcie, graj z nami i pomóż nam rozwinąć projekt ! Projekt "od Nas dla Was”!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)