Avatar użytkownika

Kot Warszawski

0
patronów
0 
miesięcznie
517 
łącznie
0
patronów
0 zł 517 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i pomoc w dalszym rozwoju Kota Warszawskiego! To tak, jakbyśmy właśnie wypili małą kawkę w miłej atmosferze - doceniam :).
TWOJA NAGRODA: Wpisanie na listę Patronów, która zostanie opublikowana i będzie aktualizowana w wyróżnionej relacji na moim Instagramie. Po zostaniu Patronem koniecznie napisz do mnie wiadomość na IG (@kotwarszawski). Jeśli chcesz, pokażę też na IG Twojego pupila!
10 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i pomoc w dalszym rozwoju Kota Warszawskiego! Właśnie wypiliśmy większą kawkę online - doceniam ;).
TWOJA NAGRODA: Wpisanie na listę Patronów w wyróżnionej relacji na moim Instagramie (ze zdjęciem Twojego Pupila lub bez), dostęp do paru ostatnich artykułów mojego autorstwa, które pojawiły się "na papierze".
16 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i pomoc w dalszym rozwoju Kota Warszawskiego! To tak, jakbyśmy właśnie wypili dużą kawkę online z pysznym ciachem - doceniam ;).
TWOJA NAGRODA: Wpisanie na listę Patronów na Instagramie (ze zdjęciem Twojego Pupila lub bez), dostęp do wszystkich artykułów mojego autorstwa, które pojawiły się dotychczas "na papierze" oraz kod rabatowy na atrakcyjne kocie rzeczy!
23 zł miesięcznie
Dziękuję za wsparcie i pomoc w dalszym rozwoju Kota Warszawskiego! Właśnie wypiliśmy większą kawkę online i większe ciacho - wow, doceniam bardzo! :)
TWOJA NAGRODA: Wpisanie na listę Patronów w wyróżnionej relacji na moim Instagramie (ze zdjęciem Twojego Pupila lub bez), dostęp do wszystkich dotychczasowych artykułów mojego autorstwa, które pojawiły się "na papierze", więcej kodów rabatowych na atrakcyjne kocie rzeczy!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kot Warszawski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Jestem kocią behawiorystką, tworzącą treści edukacyjne dla opiekunów kotów, hodowców, personelu weterynaryjnego i każdego innego człowieka, zainteresowanego kotami. Przekazuję wartościową wiedzę na swoim blogu, mediach społecznościowych, artykułach branżowych, a także na webinarach.

Jeśli masz pod swoim dachem kota, albo póki co jeszcze tę sprawę planujesz, mój profil powinien pomóc Ci odpowiedzieć na wiele mniej lub bardziej skomplikowanych pytań! Od opieki po dietę i behawioryzm - to wszystko jest teraz w zasięgu Twojej ręki.

Blog: https://www.kotwarszawski.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/KotWarszawski

Instagram: https://www.instagram.com/kotwarszawski/

 

Praca kociego behawiorysty, połączona z szeroko pojętą twórczością internetową, nie jest czymś, co możnaby określić mianem "łatwizny". Zostając moim Patronem, pomożesz mi w rozwoju, do którego codziennie dążę (pozwoli mi on na dalsze tworzenie wartościowych treści), a także w nieustannym doszkalaniu się (co w tej dziedzinie jest konieczne).

 

Oprócz ogólnej kociej edukacji, staram się szerzyć świadomość w Polsce na kocie tematy - w tym również zdrowotne. Marzy mi się, by każdy koci opiekun podchodził do swojego zwierzęcia z odpowiedzialnością - bo i owszem, staje się za nie odpowiedzialny w momencie wprowadzenia go do swojego domu. Wierzę, że prawidłowa, odpowiedzialna opieka połączona z profilaktyką zdrowotną, behawioralną i z przyswajaniem dobrej wiedzy sprawi, że wszystkim nam (Kociarzom) będzie się żyło prościej, a nasze koty będą żyły znacznie dłużej.

Prywatnie mam dwa koty rasy Ragdoll - damę Fryzię i rozrabiakę Ragnara. Razem podróżujemy po całej Polsce i również z tych podróży zdajemy relacje, uczymy, jak rozsądnie podróżować z kotem, krok po kroku.

 

Cele Autora

Codzienność
  • 250 zł miesięcznie
  • 250 zł brakuje
0%
Codzienna praca, tworzenie treści, grafik w płatnej wersji Canvy, domena bloga - to są koszty, o których często się zapomina, ale one nadal są (i z powodzeniem opróżniają portfel). Im większa będzie kwota uzbierana dzięki Patronom, tym łatwiejsze stanie się moje funkcjonowanie i dalsza twórczość internetowa :).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kot Warszawski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
23 zł
Marta Rettig
Marta Rettig
16 zł
Anonimowy patron
23 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.