Avatar użytkownika

Stanisław Krajski

40
patronów
1 895 
miesięcznie
35 215 
łącznie
40
patronów
1 895 zł 35 215 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
zniżka 10% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK
10 zł miesięcznie
zniżka 20% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK
20 zł miesięcznie
zniżka 30% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK
50 zł miesięcznie
Dostęp do cotygodniowego programu w soboty „Podsumowanie Tygodnia”.
zniżka 40% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK

Dostęp do do programów na kilka dni-kilka tygodni przed ich emisją.

Możliwość określenia tematu jednego programu na dwa miesiące (może on np. zawierać odpowiedź na jedno lub kilka pytań patrona (patron przesyła temat czy pytania na adres: savoir@savoir-vivre.com.pl).

Możliwość półgodzinnej konsultacji telefonicznej raz na dwa miesiące ze Stanisławem Krajskim na wybrany przez patrona temat (patron przesyła mailem na adres savoir@savoir-vivre.com.pl swój numer telefonu i określa termin konsultacji).
100 zł miesięcznie
Dostęp do cotygodniowego programu w soboty „Podsumowanie Tygodnia”.
Dostęp do jednego nowego programu w każdym miesiącu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 100 zł miesięcznie.
Możliwość dedykowania jednego programu rocznie wskazanej osobie.

zniżka 50% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK

Dostęp do programów na kilka dni-kilka tygodni przed ich emisją.

Możliwość określenia tematu jednego programu na miesiąc (może on np. zawierać odpowiedź na jedno lub kilka pytań patrona – patron przesyła temat czy pytania na adres: savoir@savoir-vivre.com.pl)

Możliwość półgodzinnej konsultacji telefonicznej raz na miesiąc ze Stanisławem Krajskim na wybrany przez patrona temat (patron przesyła mailem na adres savoir@savoir-vivre.com.pl swój numer telefonu i określa termin konsultacji). Może to być też np. szkolenie z zakresu savoir vivre, etykiety biznesu czy protokołu dyplomatycznego.
300 zł miesięcznie
Możliwość dedykowania jednego programu na pół roku wskazanej osobie.
Dostęp do cotygodniowego programu w soboty „Podsumowanie Tygodnia”.
Dostęp do jednego nowego programu w każdym miesiącu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 100 zł miesięcznie.

Dostęp do jednego nowego programu w każdym miesiącu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 300 zł miesięcznie (z możliwością określenia jego tematu).

Każda nowa książką wydana przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK w prezencie

zniżka 60% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK

Dostęp do programów, które pojawiły się w "Studio" kanału, a więc dostęp do programów na kilka dni-kilka tygodni przed ich emisją.

Możliwość określenia tematu jednego programu na dwa tygodnie (może on np. zawierać odpowiedź na jedno lub kilka pytań patrona – patron przesyła temat czy pytania na adres: savoir@savoir-vivre.com.pl)

Możliwość godzinnej konsultacji telefonicznej raz na miesiąc ze Stanisławem Krajskim na wybrany przez patrona temat (patron przesyła mailem na adres savoir@savoir-vivre.com.pl swój numer telefonu i określa termin konsultacji). Może to być też np. szkolenie z zakresu savoir vivre, etykiety biznesu czy protokołu dyplomatycznego.
500 zł miesięcznie
Dostęp do cotygodniowego programu w soboty „Podsumowanie Tygodnia”.
Możliwość dedykowania jednego programu na na miesiąc wskazanej osobie.

Dostęp do jednego nowego programu w każdym miesiącu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 100 zł miesięcznie.

Dostęp do jednego nowego programu w każdym tygodniu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 300 zł miesięcznie (z możliwością określenia jego tematu).

Dostęp do jednego nowego programu w każdym tygodniu, który oglądać będą mogli tylko patroni wpłacający przynajmniej 500 zł miesięcznie (z możliwością określenia jego tematu).

Każda nowa książką wydana przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK w prezencie oraz możliwość otrzymania w każdym miesiącu jednej książki w prezencie wydanej przez te wydawnictwa

zniżka 60% na zakup jednej książki miesięcznie z książek wydanych przez Wydawnictwo św Tomasza z Akwinu i przez Agencję SGK

Dostęp do programów, które pojawiły się w "Studio" kanału, a więc dostęp do programów na kilka dni-kilka tygodni przed ich emisją.

Możliwość określenia tematu jednego programu w tygodniu (może on np. zawierać odpowiedź na jedno lub kilka pytań patrona – patron przesyła temat czy pytania na adres: savoir@savoir-vivre.com.pl)

Możliwość dwóch godzin konsultacji telefonicznej raz na miesiąc ze Stanisławem Krajskim na wybrany przez patrona temat (patron przesyła mailem na adres savoir@savoir-vivre.com.pl swój numer telefonu i określa termin konsultacji). Może to być też np. szkolenie z zakresu savoir vivre, etykiety biznesu czy protokołu dyplomatycznego.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Stanisław Krajski w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Nazywam się Stanisław Krajski. Prowadzę kanał na You Tube o nazwie Stanisław Krajski PL
Jest to kanał katolicki, związany z Tradycją, patriotyczny, prawicowy. Komentuję działania masonerii, destrukcję w Kościele, tworzę programy formacyjne.

Nazywam się Stanisław Krajski. Prowadzę kanał na You Tube o nazwie
Stanisław Krajski PL

https://www.youtube.com/c/Stanis%C5%82awKrajskiPL/featured

Jestem doktorem filozofii (tomistą), absolwentem Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Akademii Teologii Katolickiej (dziś: UKSW), uczniem prof. Mieczysława Gogacza.
Byłem założycielem (w 1979 roku) Konfederacja Polski Niepodległej i szefem jej młodzieżówki. Działałem w niej do 1981 roku (opisałem swoją działalność w książce pt. „Polacy odważcie się być sobą. Jak walczyliśmy o niepodległość. Wspomnienia z lat 1979-1981”). Kilka lat temu otrzymałem wydaną przez Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych legitymację działacza opozycji antykomunistycznej (co oznacza również, że nie byłem TW).
Od 1993 roku prowadzę wydawnictwo o nazwie Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu, w którym wydałem ponad 100 książek, a od końca lat dziewięćdziesiątym prowadzę też firmę Agencja SGK, która zajmuje się wydawaniem książek w pierwszym rzędzie z zakresu savoir vivre, ale również książek mojego syna Michała Krajskiego oraz Chrisa Klinsky`ego. Firma ta prowadzi też Akademię Dobrych Manier (głównie różnego typu szkolenia z zakresu savoir vivre, etykiety biznesu i protokołu dyplomatycznego prowadzone przeze mnie).
Od 1998 roku (gdy napisałem książkę pt. „Radio Maryja – droga do źródła prowadzi pod prąd”) do roku 2013 ściśle współpracowałem z Radiem Maryja i „Naszym Dziennikiem” (ponad 1000 publikacji) oraz od momentu jej powstania z Telewizją TRWAM (zrealizowałem tam ponad 200 programów z filozofii i savoir vivre). Współpraca ta się zakończyła, gdy napisałem książkę pt. „Papież Franciszek dokąd zmierza Kościół” krytyczną wobec nowego papieża. W Radiu Maryja często występowałem w „Rozmowach Niedokończonych”. Przeprowadziłem też wywiad-rzekę z o. Tadeuszem Rydzykiem.
Do października 2022 napisałem 74 książki. Jestem głównie kojarzony jako specjalista od masonerii, co jest mylne, bo książek na ten temat napisałem tylko 13 (w kilku innych książkach, np. „Fatima i masoneria” czy „Polska i masoneria” problem masonerii był jednym z tematów wiodących). Napisałem też 7 książek z zakresu filozofii (przez ponad 10 lat byłem nauczycielem akademickim), 7 z zakresu savoir vivre i etykiety biznesu. Napisałem też książki o tematyce religijnej, patriotycznej, historycznej, dotyczące literatury i kultury, powieści (2).
Od kilku lat prowadzę w Telewizji Wrealu24 cotygodniowy program pt. „Brzytwa czyli ostro na każdy temat”. Do pierwszego programu zaprosiłem ks. abp. Jana Pawła Lengę, co zaowocowało ścisłą współpracą, której efektem było wydanie przeze mnie 4 książek Arcybiskupa, wiele jego publicznych wystąpień.
W latach 2010-1019 współpracowałem z ks. Jackiem Bałembą, czego efektem było wydanie prze mnie 7 jego książek.
W 2013 r. nawiązałem ścisłą współpracę z ks. Tomaszem Jochemczykiem, czego efektem było wydanie jego 2 książek i liczne jego medialne i publiczne wystąpienia w Polsce.
Od dobrych kilku lat prowadzę swój kanał na You Tube o nazwie „Stanisław Krajski PL” (nie mylić z kanałem „Stanisław Krajski TV”, który jest założony i prowadzony przez Wydawnictwo Capital).
 Do jego założenia namówił mnie aktywny w środowiskach prawicowych i katolickich producent programów You Tube znany powszechnie pod pseudonimem „Łysy”. Program ten obsługiwał przejmując 50% zysków z reklam. W roku 2020 kanał ten osiągnął szczyt swojej oglądalności (każdy program to było kilkadziesiąt tysięcy widzów).  Odpowiadałem wtedy na te pytania, które nurtowały wielu Polaków i katolików. Wiele osób przekonało się do „teorii spiskowych”, które głosiłem. Umacniałem ludzi na duchu. Moje programy powodowały u wielu zmiany postaw, przede wszystkim w perspektywie wiary.
 Potem oglądalność zaczęła systematycznie spadać. Powody? Zwiększyła się gwałtownie liczba kanałów katolickich i prawicowych na You Tube. Zaczęła się komercjalizacja, której się nie poddawałem. Nie bez znaczenia była tu również polityka samego You Tube. Łysy opuścił mnie pod koniec 2021 roku i musiałem wiele problemów sam rozwiązywać od zera, łącznie z problemami technicznymi.
Na tym kanale dominowały dotąd programy dotyczące masonerii i działań podejmowanych przez nią przeciwko Chrystusowi, Kościołowi, Polsce, wolności ludzi na całym świecie.
Podejmowałem też tematy związane z obroną naszej wiary, moralności, Kościoła, Tradycji, z prawidłową formację katolicką.
Podejmowałem tematy, które można nazwać polskimi – związane z naszą narodową tożsamością, historią, kulturą i cywilizacją.
Powinniśmy wiedzieć jaką krzywdę nam się robi i chce zrobić w perspektywie duchowej i moralnej, w perspektywie wolności indywidualnej i zborowej, w perspektywie gospodarki, finansów i prawa.
To jest ważne, i to najbardziej interesuje widzów, ale jednak nie jest najważniejsze. Musimy też posiadać właściwą wiedzę i rozumienia w perspektywie dobra, w perspektywie formacji duchowej, moralnej, intelektualnej, kulturowej, cywilizacyjnej i polskiej. A to, co mnie przeraża, wielu widzów jakby mniej interesowało. Chciałbym robić więcej takich programów, pogłębionych, trudniejszych. Proletaryzują nas i ogłupiają i wielu z tych, którzy uznają, że myślą po polsku i katolicku, że, myślą jak wolni ludzie tej ich presji, urabianiu przez nich się poddaje w większym lub mniejszym stopniu. Chciałbym z tym walczyć i to nie tylko sam, ale również poprzez zapraszanie do moich programów osób, które w takiej walce mogą nam pomóc.

Cele Autora

Funkcjonowanie kanału You Tube o nazwie Stanisław Krajski PL
  • 15 000 zł miesięcznie
  • 13 105 zł brakuje
12%
Jestem zapracowanym człowiekiem. Piszę 2-3 książki roczne. Zajmuję się też, jako wydawca, redakcją, obróbką techniczną i sprzedażą również kilku książek innych autorów. To jest główne źródło utrzymania mojej rodziny.
Mój czas poświęcony temu kanałowi, to czas, który zabieram wydawnictwu zmniejszając swoje przychody. Jest on więc bardzo ograniczony. Chciałbym o wiele więcej mieć czasu dla tego kanału. Potrzebuję wsparcia innych osób, których pracę trzeba wynagrodzić. Jest w jakiejś mierze zależny od reklam, co powoduje, że liczba programów „trudniejszych”, które mają mniejszą oglądalność, ale przynoszą najwięcej pozytywnych owoców jest mniejsza. Osoby wspierające kanał mogłyby oglądać programy dużo wcześniej lub takie, które mogą być tylko w „drugim obiegu”.
Wynajmuję liczące kilkanaście metrów pomieszczenie na studio. Potrzebuję lepszego sprzętu (kamer, mikrofonów, programów komputerowych, oświetlenia itp.).

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Stanisław Krajski już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Zyśk
Michał Zyśk
50 zł
Anonimowy patron
5 zł
Magdalena Frukacz
Magdalena Frukacz
100 zł
Tomasz Liebersbach
Tomasz Liebersbach
50 zł
Grzegorz Gr
Grzegorz Gr
50 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.