Avatar użytkownika

Kreator

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Majsterkowanie szeroko pojęte ? Elektronika, regeneracja elektronarzędzi ? Tak to wszystko u mnie na kanale.
Jeśli chcesz wesprzeć moje działania będzie Ci za to bardzo wdzięczny, i z góry zaznaczam iż nie będzie podziału na widzów Lepszych (patronów) i gorszych (tych co nie wspierają).

Zaczynając ten kanał moim zamierzeniem było zdobyć 100-200 subskrybentów, nie sądziłem że kanał odbierzecie aż tak pozytywnie.
Na początku kanału mimo posiadanego sprzętu video który używam w swojej firmie postanowiłem ograniczać się do GoPro.
Jednak wraz ze wzrostem zainteresowania kanałem z Waszej strony materiały wychodzą coraz lepsze i GoPro odeszło niemal w niepamięć.

Jak wspomniałem nie zamierzam dzielić widzów na patronów i zwykłych widzów. Wychodzę z założenia że jeśli podoba Ci się moja twórczość i chcesz mnie wspomóc to to zrobisz jeśli nie to ok. Tak jak ja dobrowolnie tworzę materiały tak samo Wy możecie dobrowolnie mnie wspomóc. 

 

Na kanale swoim rozwijam wiele pasji i zainteresowań, od majsterkowania po naprawę wszelakich rzeczy w tym głównie elektronarzędzi.
Jest wiele w tematyce regeneracji elektronarzędzi szczególnie wkrętarek, które przerabiam na ogniwa litowe. Co piątki są live na których możemy wspólnie porozmawiać i pomajsterkować. 

Jeśli tylko będę miał większe fundusze, to kanał napierze jeszcze większego rozpędu, jednak do tego celu potrzebne są pieniądze, dzięki nim mogę kupować wszelkiego rodzaju sprzęt potrzebny do kolejnych projektów, będę mógł odwiedzać regularnie giełdy i nabywać coraz to różniejsze sprzęty do "reanimacji".Są też filmy ukazujące wszelaki prace na ogrodzie jak np. wykopanie studni czy zrobienie wędzarni.

Poruszam też wiele innych tematów jak akwarystyka, ogrodnictwo, rower, oraz nawet jakieś vlogi się pojawiają.