W Patronite od 21.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2408

Liczba Patronów: 2675

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
50 miesięcznie
2 330 łącznie
Blog o muzyce klasycznej. Zbeletryzowana historia muzyki poważnej bazująca na powiedzeniu Ludwiga van Beethovena: "W niebie znowu będę słyszał". Mistrz Ludwik oprowadza nas po Domu Nieśmiertelnego Muzyka, prezentując "1000 utworów muzyki klasycznej, których warto posłuchać chociaż raz w życiu".

O Autorze

Nazywam się Andrzej Łada. Miałem to szczęście, że uchylone zostały przede mną drzwi do Domu Nieśmiertelnego Muzyka, w którym przewodnikiem jest sam Mistrz Ludwig van Beethoven. Serdecznie zapraszam w odwiedziny do DNM-u. Każdy kolejny post dotyczy jednego z "1000 utworów muzyki klasycznej, których warto posłuchać chociaż raz w życiu" i jest zbeletryzowaną opowieścią tworzącą historię muzyki poważnej w lekki sposób, choć z dbałością o fakty. Każdy post uzupełniony jest licznymi odnośnikami do najlepszych wykonań opisywanego utworu, znajdujących się w bibliotece serwisu streamingowego Spotify. Nieziemski klimat Domu Nieśmiertelnego Muzyka pozwala od czasu do czasu popuścić wodze fantazji, stąd też czasami to blog, a czasami literacka blaga.

http://kronikaludwika.blog

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krzysztof Woźnicki
Krzysztof Woźnicki
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Mariusz Adamiok
Mariusz Adamiok
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł