Bartłomiej KRUSZYNA Bielas

W Patronite od 18.08.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1805

Liczba Patronów: 1674

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
90 miesięcznie
1 775 łącznie
Pocieszny Grubasek po 30 od 4 lat no ok od 4,5 trenuje sporty walki Kickboxing w formule K1 Ruls, Boks, praktycznie jak zawodowiec praktycznie poświęcając na to cały wolny czas ( czasami na wyprawy ;) ), Dążąc do największego trofeum czyli zawodowego mistrzostwa świata WKA-Pro i WAKO-Pro.

O Autorze

Cześć

Po 30-dziesce rozpoczołem trenować sporty walki dzięki mojemu przyjacielowi Michałowi Turyńskiemu.

od 4,5 lat już uprawiam Kikboksing i Boks we wrocławskim klubie "Fighter 1992 Wrocław" założony przez najlepszego trenera Kikboksingu Tomasza Skrzypka a prowadzony obecnie przez Michała Turyńskiego 

Po tym czasie zdobyłem 2 mistrzostwa świata amatorskie:

2017 - Carara Włochy waga super ciężka w K1

2019 - Świdnica mistrzostwo świata WKA w K1 waga Ciężka 

Wice-mistrzostwo europy 2016 - WKA Dąbrowa Górnicza

3krotnie mistrzostwo Polski WKA 2017/18/19

 

Obecnie walczę dla Organizacji Gromda 

Po tym czasie wchodząc na coraz wyższy poziom zaczyna brakować już mówiąc uczciwie finansów,

jeśli nie jesteś na szczycie rozpoznawalności NIC z tego nie ma niestety nie ukrywajmy 

a przechodzenie kolejnych etapów zawodowej kariery  bez środków i wsparcia jest praktycznie nie możliwe w dzisiejszym systemie.

Czego celem jest założenie Tego profilu, zbieranie finansów do momentów gdy będę niezależny :)

Drugi aspektem założenia tego profilu jest pokazanie ze będąc już w wieku w którym jestem 34 lata dla wielu już wydaje się że  nie warto już robić nic zawodowo i poświęcać temu czas i być pasjonatem oraz odnosić sukcesy w tym co się robi.  Przede wszystkim pokazanie ludziom dzięki mojej postawie że zawsze można. W dalszej perspektywie nawet nie Pomoc i Zachęcanie wszystkich którzy chcieli by tak jak ja realizować się w swojej pasji.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
აქატი კუბარსკა
აქატი კუბარსკა
Próg: 25 zł
Łukasz Majkowski
Łukasz Majkowski
Próg: 15 zł
Andrzej Cendrowski
Andrzej Cendrowski
Próg: 25 zł
Sylwester Kubiak
Sylwester Kubiak
Próg: 25 zł
Magdalena Wojdyn
Magdalena Wojdyn
Próg: 25 zł