Avatar użytkownika

Kulawa Eksploracja

27
patronów
635 
miesięcznie
51 046 
łącznie
27
patronów
635 zł 51 046 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Dzięki piękne, że wsparłeś Kulawego :) Za tę kwotę mam już co wlać do baku co jest rzeczą bardzo istotną gdyż stare wyrobiska zlokalizowane są bardzo często w znacznej odległości od mojego domu. W zamian za wsparcie będziesz wymieniony w specjalnej liście na końcu filmu jako mój patron. :)
7 zł miesięcznie
Siódemka to szczęśliwa liczba. Ja też będę szczęśliwy mogąc podziękować Ci za okazane wsparcie umieszczeniem Cię w filmiku na liście Patronów . Dostaniesz również pocztówkę ode mnie z ciekawego miejsca na Dolnym Śląsku.
15 zł miesięcznie
Kłaniam się bardzo nisko, (na tyle na ile pozwalają mi chore biodra) :) Ta kwota to naprawdę duża pomoc dla mnie. Pozwoli mi na dokupowanie nowych akumulatorków do latarek, gdyż dysponuję na tą chwilę chińskimi zamiennikami, których żywotność jest bardzo krótka i wymagają nieustannej wymiany na nowe. A wiadomo,że w ciemnych sztolniach światło to podstawa. W podzięce za Twoje dobre serducho otrzymasz ode mnie zdjęcie ze sztolni na papierze fotograficznym z moją dedykacją i zostaniesz wymieniony w filmie jako mój patron . No i oczywiście pocztówka z Dolnego Śląska wędruje do Ciebie. :)
21 zł miesięcznie
Dziękuję Ci serdecznie,że zdecydowałeś się wspomóc mnie tak dużą kwotą. To pozwoli mi już uzupełniać braki w sprzęcie i ekwipunku(spodniobuty, latarki, karty pamięci i.t.p. ) W zamian otrzymasz zdjęcie na papierze fotograficznym z dedykacją ,pocztówkę z Dolnego Śląska i naklejkę na auto (czy gdziekolwiek chcesz) i oczywiście będziesz wymieniony w filmie jako mój patron :)
50 zł miesięcznie
Dech zapiera, że w ogóle zdecydowałeś się na taką kwotę. Pieniądze przeznaczę na zakup sprzętu do filmowania (np. kamera z dużym zoomem). Za taką pomoc ja podziękuję Ci tym co w niższych progach i jeszcze fajny breloczek z logiem Kulawa Eksploracja dorzucę :) Dzięki piękne :).

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Kulawa Eksploracja w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Amatorsko zajmuję się eksploracją starych kopalń i schronów,czynię to od wielu lat. Staram się każde takie miejsce uwieczniać na filmie i fotografii. Od jakiegoś czasu choruję na zanik chrząstki stawów biodrowych,to znacznie utrudnia moją pasję ale jak to mówią chcieć znaczy móc.

Cześć! Mam na imię Andrzej, mieszkam na Dolnym Śląsku, który naszpikowany jest sztolniami i kopalniami jak dobry sernik rodzynkami. Podczas rodzinnego spaceru natknąłem się na jedną z nich i tak się zaczęło.  Od wielu lat eksploruję stare sztolnie  często  średniowieczne.  Każdy taki wypad staram się uwieczniać na filmie i fotkach które udostępniam na swoim kanale ,,Kulawa Eksploracja" .  Moim celem jest pokazanie szerszej grupie ludzi piękno ,ale i grozę starych wyrobisk w których czas się zatrzymał z dniem gdy kopalnia przestała funkcjonować  czyli nawet 500 lat temu. Cieszy mnie każdy widz "zarażony" moją pasją. Czasem jest śmieszno, czasem straszno ale myślę,że zawsze interesująco. Chciałbym udokumentować jak najwięcej sztolni i kopalni, bo nigdy nie wiadomo kiedy się zamkną samoistnie lub zostaną zasypane. Od pewnego czasu zmagam się z zanikiem chrząstek stawów biodrowych co jest bolesną dolegliwością jednak moja determinacja w odkrywaniu podziemnych światów jest silniejsza niż postępująca choroba.  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na You Tube na której publikuję swoje filmiki.  Sami oceńcie czy warto mnie  wspomóc . :)

 

 

 

 

 

Cele Autora

Latarka czołowa
  • 1 100 zł miesięcznie
  • 465 zł brakuje
57%
Z racji mojej choroby ręce podczas eksploracji muszę mieć wolne ,w związku z tym aby mając kamerkę na kasku móc kręcić materiały na przyzwoitym poziomie potrzebna mi jest czołówka o dużej mocy. Jest taka latarka za relatywnie niewielkie pieniądze (w stosunku do innych wiodących marek) i jest nią latarka LED LENSER® XEO 19R . Cena jak na mój budżet jest zaporowa,ale myślę że razem z Wami drodzy patroni uda się ją nabyć.
Kasa na paliwo
  • 250 zł miesięcznie
  • Cel osiągnięty!
100%
Każda wyprawa wiąże się z wyjazdem bliższym lub dalszym. Wasze wsparcie odciąży mój skromny,domowy budżet .

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Kulawa Eksploracja już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Blaze Skalski
Blaze Skalski
21 zł
Atomowy Darjurz
Atomowy Darjurz
21 zł
Bogdan Szymański
Bogdan Szymański
15 zł
Łukasz Fizek
Łukasz Fizek
50 zł
Jacek Zietkiewicz
Jacek Zietkiewicz
21 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.