Kulawa Eksploracja

W Patronite od 20.04.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 678

Liczba Patronów: 485

Zostań Patronem
Kup na prezent
34 patronów
635 miesięcznie
37 315 łącznie
Amatorsko zajmuję się eksploracją starych kopalń i schronów,czynię to od wielu lat. Staram się każde takie miejsce uwieczniać na filmie i fotografii. Od jakiegoś czasu choruję na zanik chrząstki stawów biodrowych,to znacznie utrudnia moją pasję ale jak to mówią chcieć znaczy móc.

O Autorze

Cześć! Mam na imię Andrzej, mieszkam na Dolnym Śląsku, który naszpikowany jest sztolniami i kopalniami jak dobry sernik rodzynkami. Podczas rodzinnego spaceru natknąłem się na jedną z nich i tak się zaczęło.  Od wielu lat eksploruję stare sztolnie  często  średniowieczne.  Każdy taki wypad staram się uwieczniać na filmie i fotkach które udostępniam na swoim kanale ,,Kulawa Eksploracja" .  Moim celem jest pokazanie szerszej grupie ludzi piękno ,ale i grozę starych wyrobisk w których czas się zatrzymał z dniem gdy kopalnia przestała funkcjonować  czyli nawet 500 lat temu. Cieszy mnie każdy widz "zarażony" moją pasją. Czasem jest śmieszno, czasem straszno ale myślę,że zawsze interesująco. Chciałbym udokumentować jak najwięcej sztolni i kopalni, bo nigdy nie wiadomo kiedy się zamkną samoistnie lub zostaną zasypane. Od pewnego czasu zmagam się z zanikiem chrząstek stawów biodrowych co jest bolesną dolegliwością jednak moja determinacja w odkrywaniu podziemnych światów jest silniejsza niż postępująca choroba.  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na You Tube na której publikuję swoje filmiki.  Sami oceńcie czy warto mnie  wspomóc . :)

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Igor R.
Igor R.
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Radosław Kiziński
Radosław Kiziński
Próg: 7 zł
Daniel Zgódka
Daniel Zgódka
Próg: 21 zł
Marcin Szczepanik
Marcin Szczepanik
Próg: 21 zł
Dariusz Budrewicz
Dariusz Budrewicz
Próg: 50 zł