Lans Macabre

W Patronite od 07.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 246

Liczba Patronów: 326

Zostań Patronem
Kup na prezent
53 patronów
1 950 miesięcznie
41 175 łącznie
Lans Macabre to my - geeki, które wożą się ze swoją zajawką z nieśmiertelną powagą i mają czachy pełne RPG-ów. Kochamy gry RPG i uważamy, że to medium jest wciąż jeszcze młode, niedocenione i skrywa w sobie wiele możliwości, które warto odkrywać!

O Autorze

Gramy, piszemy scenariusze, nagrywamy sesje i poradniki, rzucamy nasz styl na żer internetowym dyskutantom, patronujemy systemom, które naprawdę lubimy, nawet jeśli nie są idealne, lansujemy się na konwentach, prelegujemy, szukamy i tworzymy. Bywamy kontrowersyjni.

Poznaliśmy się jako Mistrzowie Gry i wychowawcy na obozach erpegowych i od lat trzymamy się razem dzięki wspólnej pasji. Prawie trzy lata temu trójka z nas - Wojtek, Skała i Zed - założyła kanał na YT Erpegowy Yak, gdzie pojawiają się głównie erpegowe poradniki i nagrywane sesje. Mamy też wydawnictwo LM Publishing na DriveThruRPG, gdzie publikujemy scenariusze i inne materiały dla Mistrzów Gry.

Na Patronite jesteśmy od lipca 2020 roku, bo z takimi inicjatywami jak nasza jest jak z sesjami RPG - najlepiej wychodzą, kiedy angażują się w nie wszyscy. Dlatego chcemy, żebyście polansowali się razem z nami jako partnerzy Erpegowego Yaka. Mówiąc wprost, chcemy robić więcej, lepiej i przede wszystkim z WAMI!

Już teraz nasza Lans Ekipa (pozdrawiamy wszystkich dotychczasowych Patronów!) zaskoczyła nas swoimi pomysłami i niesłabnącym entuzjazmem. Bardziej zaskakują nas tylko problemy techniczne podczas streamowania z Discorda :P Dzięki ich wsparciu udało się:

💀 Spotkać się osiemnaście razy na luźne pogaduszki na Discordzie, które po jakimś czasie stały się luźnymi pogaduszkami z tematem przewodnim. Z tych rozmów nie ma żadnych nagrań, a ich treść pozostaje między nami ;)

💀 Poprowadzić trzy interaktywne prelekcje dla Patronów w serii specjalnej „Twardzi jak Skała”, łącznie dziewięć godzin opowiadania o gangach. Nagrania są dostępne na YT.

💀 Rozpocząć kolejną serię specjalną „SecesYak”, gdzie Zed opowiada o wojnie secesyjnej. Seria w trakcie, zostało ostatnie spotkanie, nagrania zaczęły pojawiać się na YT.

💀 Rozlosować kilkanaście nagród od naszych partnerów, m.in. Podręcznik Badacza, Wrota Ciemności i limitowaną wersję podręcznika do Tajemnic Pętli od Black Monk Games, podręcznik główny do Obcego od Galakty, podręczniki do Wampira: Maskarady od AlisGames, podręcznik główny do 4ed Warhammera od Copernikus Corporation, Jeden Moment od Gramel Books, The best of Magazyn Portal od Portal Games.

💀 Rozegrać wspólnie z Patronami blisko 40 sesji, z których część można obejrzeć na YT.

💀 Kupić nowy sprzęt - 2 mikrofony Blue Yeti, statywy z tłem, 4 softboxy i lampę pierścieniową. Udało się również zmodernizować sprzęt do renderu.

💀 Przekazać w ramach prenumeraty kilkanaście materiałów z LM Publishing.

💀 Nagrać sporo Yaków na tematy wybrane przez Patronów w ankietach lub zasugerowane podczas rozmów.

💀Przetestować autorski system Skały o roboczej nazwie „Jeźdźcy Smoków” i wprowadzić masę poprawek do mechaniki - projekt w trakcie realizacji.

💀 Przetestować scenariusze „Fabryka marzeń” i "Ranczo Bestii" do Zewu Cthulhu, które są dostępne w ramach serii „Nieopisane lata 20” na Miscatonik Reporitory. Nagrania z testów można obejrzeć na YT.

💀 Przetestować nowe scenariusze do jednego z popularnych systemów, które będą wydane drukiem, ale póki co muszą pozostać tajemnicą.

Dodatkowo na naszym Discordzie Patroni sami prowadzą aktualnie trzy rotacyjne kampanie, do których może dołączyć każdy nowy Patron, jeśli tylko będzie miał na to ochotę. 

Was też chcemy zaprosić do dyskusji o RPG-ach - tych mniej i bardziej poważnych - do wspólnego grania, do przedpremierowego testowania scenariuszy, do podrzucania nam nowych tematów i systemów. Dzięki Waszemu wsparciu możemy przeznaczyć więcej czasu na naszą erpegową działalność, kupić lepszy sprzęt, nagrywać więcej poradników (na tematy, które Was interesują) i sesji (w systemy, które najbardziej lubicie).

Mamy nadzieję, że jak tylko wiadoma sytuacja ulegnie poprawie, będziemy mogli spotykać się też na żywo, na konwentach, warsztatach i sesjach. Kto wie, jakie jeszcze inicjatywy przyniesie przyszłość!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 130 zł
Beata Kamińska
Beata Kamińska
Próg: 25 zł
Qbs
Qbs
Próg: 25 zł
Anonimowy patron
Próg: 130 zł
Patryk Dycha
Patryk Dycha
Próg: 10 zł
Marta Struś
Marta Struś
Próg: 130 zł