Laguna Fan

W Patronite od 06.07.2017

Wiem co w Lagunie piszczy.

Jako jeden z nielicznych staram się propagować miłość do jednego modelu samochodu i jednocześnie pomagać swoimi filmami innym użytkownikom.
Skoro tutaj trafiłeś oznacza to że TY też kochasz swoją Lagunę, a Twój skromny lub nieskromny gest pozwoli mi szerzyć naszą miłość i zainteresowanie.

O Autorze

Laguna Fan

 

Nazwa kanału mówi wszystko o mnie, jestem pasjonatem modelu samochodu.

Jak narazie jest to największy kanał na YouTube zajmujący się wąską tematyką jaką jest marka, a nawet model samochodu.

To tutaj staram się z wami rozwiązywać wasze problemy z waszymi Lagunkami.

Jestem miłośnikiem marki więc każda bolączka waszego samochodu jest moją bolączką.

Jak zapewne niektóży zauważyli, na komentarze pod filmami reaguję niemalże natychmiast, co świadczy o tym że jestem z wami na bierząco.

Na kanale moim większość filmów została nagrana i opublikowana na prośbę widzów więc sami widzicie że staram się pomagać w miarę moich możliwości.

Niestety moje skrzydła są podcinane brakiem czasu i funduszy, z tego właśnie powodu przystąpiłem do PATRONITE.

Dzięki czemu liczę na wasze wsparcie, co pomoże rozwinąć kanał i poszerzyć tematykę i jeszcze bardziej wam pomagac.

 

Poniżej możecie obejżeć niewielki procent moich poradników które mogły by być w lepszej jakosci gdybyście chcieli mnie wesprzeć swoimi symbolicznymi złotówkami.

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)