Strefa Patrona:

3

patronów

45 zł

miesięcznie

3570 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
464
miesięczne wsparcie
407
liczba patronów

  Hej. Nazywam się Paweł, jestem młodym początkującym raperem który próbuje się wybić na wielką scenę muzyczną

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 9%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 455 zł
Nowa seria filmów!
Przy kwocię 500zł wsparcia, będę mógł poświęcić dużo więcej czasu na tworzenie filmów,


A co za tym idzie, stworzyć zupełnie nowy kanał o nazwie: "Lakarnum Gaming" na który będę wrzucał filmy związane z gameplayami z popularnych w tym czasie gier
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 955 zł
Podwyższanie jakości produkcji filmowych!
Budżet ten pozwoli mi na dużo większą inwestycje w filmy, w postaci nowych strojów, lepszego sprzętu.
0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1455 zł
SERIA VLOGERSKA WOHOOO
Kwota ta zapewni mi możliwość poświęcenia 90% swojego czasu na tworzenie nowych produkcji filmowych

+ Budżet ten zapewni mi możliwość nagrywania satyrycznych filmów omawiających różne problemy społeczne
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2955 zł
Witaj życie prawdziwego Youtuber'a
Za tą kwotę miesięcznego wsparcia będę w stanie w 100% oddać się karierze jutubera, rzucić studia i nagrywać codzienne vlogi jak i filmiki unboxingowe

O Autorze

Witam.

Nazywam się Paweł, jestem początkującym "Jutuberem" z Warszawy
Obecnie mieszkającym i studiującym w Korei Południowej!

Co odróżnia mnie od innego "contentu" znajdującego się na Youtube?

No cóż, mój kanał jest kanałem czysto satyrycznym, nic co na nim mówię nie jest na poważnie. W każdym zdaniu możecie doszukiwać sie nutki ironii.
Na kanalę zajmuje sie głównie filmami unboxingowymi z charakterystycznym dla mnie poczuciem humoru :)


Mój kanał na youtubie istnieje od roku 2013, jednakże dopiero w tym roku udało mi się odrobinę wybić osiągając ponad 12 milionów wyświetleń na moich filmach! Od zawsze marzyłem by tworzyć na youtubie, gdy wreszcie zacząłem to robić, naprawdę mi się to spodobało. Tworzenie kontentu jest jak najbardziej moją pasją, jednakże ze względu na mój wiek, jestem zmuszony szukać pracy na stałe. 

Dlatego też zakładam ten profil na "Patronite" by być w stanie utrzymać się z filmów na Youtubie i poświęcić cały swój wolny czas na tworzenie nowych materiałów :)


Poniżej podaje moich parę przykładowych filmów:

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Przy tej kwocie miesięcznego wsparcia(przy dużej ilości patronów) będę w stanie utrzymać swój kanał i regularnie wstawiać filmy


Przy tej dotacji każdy patron otrzyma spersonalizowaną wiadomość głosową o dowolnej treści jaką tylko sobie wybierze
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Może i niewiele a jednak wiele

Przy tym progu wsparcia chce wam zaoferować dostęp do ekskluzywnej konwersacji grupowej na facebooku.
Gdzie moi wszyscy patroni z progu 10zł beda mieli szansę ze sobą i ze mną porozmawiać na temat propozycji dalszych filmów.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
NO PANIE PREZESIE MINISTRZE MAGISTRZE!


Za wsparcie miesięczne w kwocie 25zł oferuje jednorazowe podziękowanie na jednym z moich filmów!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
SIEMANECZKOOO ZIOMEEECZKUUU


Widzę że chcesz zaszaleć i wydać ciężko zarobione pieniądze rodziców!

Przy tej kwocie wsparcia oferuje wam jednorazową rozmowę na skype/tsie ze mną, gdzie będziemy mogli porozmawiać o czymkolwiek zechcecie.
Chętnie też przyjmę propozycje dotyczące przyszłych filmów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
WIDZĘ ŻE KOLEŻKA Z TYCH BOGATSZYCH JEST CO NIE? HEHHEHEPrzy tej kwocie wsparcia miesięcznego, oferuje wam wybór materiału który będę oceniał w swoim następnym filmie!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Przy tej kwocie wsparcia....No nie mogę ci już więcej nic zaoferować. Poza ewentualnie kawą na mieście jeżeli bozia pozwoli!


Ten próg jest tylko dla osób którym naprawdę zależy na rozwoju mojego kanału.

Próg tylko dla najlepszych ziomeczków

Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK