Latarnik Kaliski

W Patronite od 28.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Jesteśmy portalem, który rzuca nowe światło na to, co ukryte. W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na jakość serwowanych treści. Proste i płytkie emocje, którymi często charakteryzują się media, nie są naszym celem.

O Autorze

Jesteśmy portalem, który rzuca nowe światło na to, co ukryte. W naszych działaniach stawiamy przede wszystkim na jakość serwowanych treści. Proste i płytkie emocje, którymi często charakteryzują się media, nie są naszym celem.

Wartościowe teksty, merytoryczne artykuły sięgające do głębi spraw, mapa najważniejszych inwestycji, a także sondy uliczne, podcasty oraz w planach wideo-dyskusje o przyszłości Ziemi Kaliskiej. To wszystko składa się na działania Latarnika Kaliskiego!

Każda Latarnia potrzebuje jednak mocy, aby oświetlać z pozoru nieprzeniknione ciemności. Dlatego chcemy zakomunikować: z wielką radością powitamy Cię w Klubie Mocodawców Latarnika Kaliskiego! Ustawienie przez Ciebie comiesięcznego wsparcia to przede wszystkim duża motywacja do działania, a także zasilanie niezbędne do naszego funkcjonowania.

Wspólnie odkrywajmy i zmieniajmy Kalisz! Możemy na Ciebie liczyć?


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika