Avatar użytkownika

Lechia.Net

3
patronów
50 
miesięcznie
420 
łącznie
3
patronów
50 zł 420 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Dziękujemy za twoje wsparcie!
Dzięki niemu możemy pokryć koszty podstawowych wydatków:
✅ serwera
✅ internetu mobilnego
✅ paliwa, by relacjonować mecze wyjazdowe

Rozważasz dorzucenie jeszcze kilku złotych? Sprawdź korzyści z kolejnych progów dla Patronów!
20 zł miesięcznie
Super, że jesteś z nami!

W ramach podziękowania Twoje imię i nazwisko lub nick pojawią się w Loży Honorowej, specjalnej podstronie - www.Lechia.net/patronite

Jako zaangażowany czytelnik otrzymasz także dostęp do zamkniętej grupy na FB dla Patronów.

Zyskasz możliwość:
✅ wpływania na to, jakie treści pojawią się w portalu (np. z kim przeprowadzić wywiad)
✅ zaproponowania pytań naszym rozmówcom
✅ wzięcia udziału w konkursach (np. na bilety na mecze Lechii)

Rozważasz dorzucenie jeszcze kilku złotych? Sprawdź korzyści z kolejnych progów dla Patronów!
50 zł miesięcznie
Widać, że nas doceniasz!

Otrzymasz wszystkie benefity z wcześniejszego progu.

Dodatkowo, w ramach podziękowania Twoje imię i nazwisko lub nick zostaną wymienione w naszych najważniejszych materiałach filmowych.

Co 3 miesiące możesz także wybrać zdjęcie z naszej galerii, które otrzymasz z autografem zawodnika Lechii Gdańsk, stając się posiadaczem unikalnej kolekcji!

Rozważasz dorzucenie jeszcze kilku złotych? Sprawdź korzyści z kolejnych progów dla Patronów!
100 zł miesięcznie
Należysz do elity naszych patronów!

Otrzymasz wszystkie benefity z wcześniejszych progów.

Dodatkowo, po 3 miesiącach wsparcia zyskasz niepowtarzalną możliwość poznania obsługi medialnej Lechii i specyfiki naszej pracy.

Zyskasz również możliwość współprowadzenia któregoś z naszych wywiadów.

Masz firmę i chciałbyś się zareklamować na Lechia.net? Sprawdź kolejny z progów dla Patronów!
1000 zł miesięcznie
Jeśli chciałbyś, żeby reklama Twojej firmy pojawiła się na Lechia.net lub Lechia.tv – napisz na reklama@lechia.net w celu ustalenia formy patronatu.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Lechia.Net w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Lechia.net to największy portal o Lechii Gdańsk. Działamy od roku 2003. Dokumentujemy wydarzenia sportowe (relacje, zdjęcia, filmy) oraz badamy historię Klubu, prezentując na stronie liczne dane i materiały. Bez wsparcia finansowego, ciężko utrzymać stronę/redakcję, nie mówiąc o rozwoju.

Do uruchomienia profilu na Patronite zachęciły nas pytania o możliwość cyklicznego wsparcia portalu. Nie ma co ukrywać, choć jesteśmy wolontariuszami i działamy z miłości do Lechii Gdańsk, to koszta, z jakimi się zmagamy, są spore. A nam zwyczajnie czasami brakuje środków, żeby je pokryć. Bieżące funkcjonowanie serwisu to nie tylko zakupy sprzętu, to także koszty związane z opłaceniem: serwera, internetu mobilnego, dojazdów na mecze wyjazdowe czy chociażby wsparcia informatycznego.

Chcąc podołać oczekiwaniom licznych sympatyków Lechii, poszukujemy źródeł finansowania, żeby rozwijać nasz projekt LechiaTV, by towarzyszyć zespołowi na krajowych i zagranicznych zgrupowaniach i na bieżąco relacjonować to wszystko, co jest związane z Lechią Gdańsk.

Chcemy również towarzyszyć młodym piłkarzom i piłkarkom z Akademii w ich zmaganiach na krajowych i lokalnych boiskach.

Do tego wszystkiego potrzebujemy stale inwestować w sprzęt, który nie tylko, poprawi jakość tworzonych przez nas materiałów oraz transmisji, ale pozwoli tworzyć nowe formaty (np. transmisje LIVE drużyn młodzieżowych).

Równocześnie, od kilkunastu lat, budujemy wirtualne muzeum Lechii Gdańsk, gromadząc na stronie liczne dane i materiały. Poszukiwanie materiałów oraz ich digitalizacja jest bardzo czasochłonne i generuje spore koszta. By to wszystko zaprezentować w czytelnej firmie, musimy zainwestować w modernizację strony.

W planach mamy również stworzenie Mapy Pamięci Lechii Gdańsk. Wiąże się to z podróżami po cmentarzach rozsianych po całym kraju i nie tylko (zbieranie zdjęć oraz danych GPS) i dokumentowaniu miejsc pochówku.


Przez 20 lat funkcjonowania portalu, jako niezależni dziennikarze, staraliśmy się dostarczać Wam wiele ciekawych treści. Napisaliśmy blisko 20 tysięcy artykułów, wykonaliśmy ponad 2 tysiące fotorelacji, zmontowaliśmy ponad tysiąc materiałów wideo. Staraliśmy się być z Lechią również na wielu wyjazdach.

Lechia w Warszawie

Stawiamy na multimedia

W sezonie 2021/22 ruszyliśmy z nowym projektem Lechia.TV. To kontynuacja naszego kanału na YouTube, ale w nowej formie. Relacje LIVE, wywiady czy vlogi - na to stawiamy i to chcemy rozwijać.

Aktywnie promujemy Lechię Gdańsk w naszych Social Mediach:

✅ www: Lechia.Net

✅ YouTube: youtube.com/LechiaNet

✅ Facebook: facebook.com/LechiaNet

✅ Twitter: twitter.com/LechiaNet

✅ Instagram: instagram.com/LechiaNet

✅ TikTok: tiktok.com/@LechiaNet

Edukujemy

Od kilkunastu lat prezentujemy i stale rozbudowujemy zbiory historyczne, by zaprezentować bogatą historię Lechii Gdańsk w postaci Wirtualnego Muzeum. Archiwum prasowe, programy, bilety, proporce to tylko kilka z naszych kolekcji.

Odtwarzamy historię Klubu

Tylko u nas znajdziecie bazę meczową pierwszej drużyny od roku 1945! Wszystkie mecze, składy, bramki, do tego biogramy wszystkich piłkarzy i trenerów. Bogate statystyki klubu i zawodników - zarówno pierwszej, drugiej drużyny jak i zespołu kobiecego.

Roman Rogocz


Wesprzyj nas! Zostać naszym Patronem! A my zrewanżujemy się wieloma ciekawymi materiałami.

Lechia.net - Twoja Biało-Zielona Strona Życia

Cele Autora

Bieżące utrzymanie serwisu
  • 1 000 zł miesięcznie
  • 950 zł brakuje
5%
Kwota, którą chcemy zebrać, czyli 1000 zł to przybliżony koszt bieżącej działalności naszego portalu.
Wszelkie pozyskane środki inwestujemy w sprzęt, dojazdy na mecze, ale również kwestie techniczne (opłacenie serwera i zarządzanie nim, czy zakup internetu mobilnego).
Kwota ta pozwoli nam spokojnie planować pracę i rejestrować wydarzenia związane z Lechią Gdańsk, rozwijać LechiaTV i pozyskiwać materiały do naszego Wirtualnego Muzeum.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Lechia.Net już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Filip Mechowski
Filip Mechowski
20 zł
Marek Hartman
Marek Hartman
20 zł
Rafał Nagórski
Rafał Nagórski
10 zł
Marcin Sikorski
Marcin Sikorski
10 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.