Elena Zielińska

W Patronite od 27.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2345

Liczba Patronów: 2171

Zostań Patronem
2 patronów
22 miesięcznie
44 łącznie
Cześć! Jestem Lena - Polka z Kazachstanu. Mieszkałam też w Rosji i na Malcie, ale ostatecznie wybrałam Polskę! :D Znajdziecie u mnie tresci od dziwnych przepisów kulinarnych po wywiady z napotkanymi ludzmi na drodze życia , jak i przemyslenia o Polsce oczami obcokrajowca. Wpadajcie w goście! :)

O Autorze

Cześć!  :)

Jestem Lena - podróżnik, gawędziarz, ciekawska świata. Przeturlałam się przez Kazachstan, Rosję i Maltę, obecnie zatrzymałam się w Polsce.  Tematyka różnorodna - od  przepisów na epicki lagman po vlogi osobiste, czy wywiady z napotkanymi na drodze ludzmi. Zmieniam się ja, zmienia się kanał. Niczego, więc, nie gwarantuje ani obiecuje. Będziecie świadkami zmian :) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=f3CahFRS4zk&ab_channel=LenaGreen


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika