Bartłomiej Piekarski

W Patronite od 13.06.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
0 miesięcznie
589 łącznie
„Lepszy TY”, czyli miejsce, w którym dzielę się z Tobą rozwojem osobistym na podstawie moich własnych doświadczeń. Postaram się zainspirować Cię do działania swoim zaangażowaniem oraz pomogę Ci stać się lepszą wersją Siebie!

O Autorze

Cześć! 

Jeśli tu jesteś, to już z tego miejsca chcę Ci serdecznie podziękować za Twoją obecność i wsparcie! Pozwolisz, że napiszę o sobie kilka słów, abyśmy mogli się lepiej poznać? Opowiem Ci krótko swoją historię oraz ideę „LepszyTY”. 
 

 

Poznajmy się :)

Jestem Bartek Piekarski. Mam 25 lat, pochodzę z niewielkiego miasta Opoczno, ale od 19 roku życia mieszkam w Warszawie. W stolicy swoje dorosłe życie szybko powiązałem z gastronomią, na stanowisku kelnera. Zdobywałem doświadczenie w wielu wspaniałych restauracjach, rozwijając w międzyczasie swoją pasję do wina, zdając egzamin WSET 3- Wine and Spirit Education Trust, level 3. Od 2018 roku w moim życiu dzieje się dość dużo, ponieważ poza pracą na sali zostałem również aktorem! Kto by pomyślał? Nie będę wchodził teraz w szczegóły, ale obie branże towarzyszą mi do dnia dzisiejszego, jednak obecnie rozwijam się jako Sommelier, oraz piszę na temat wina :)

Skąd pomysł na Patronite?

Na pewnym kilkudniowym wyjeździe poza stolicę, wpadła mi w ręce pewna książka, która zmieniła w dużej mierze moje spojrzenie na świat. Uświadomiła mi wiele rzeczy. To był początek maja 2022 roku. Miesiąc później powstał „LepszyTY”, w którym chciałbym oprowadzić Cię po swojej mentalnej przemianie, moich wnioskach, decyzjach, sposobie myślenia oraz rozwoju osobistym, na którym obecnie bardzo mocno się skupiam. Jednak moim głównym celem jest zasianie w Tobie ziarenka inspiracji! Stąd właśnie pomysł, aby zostać Autorem na portalu Patronite. Dzieląc się swoją opowieścią z bieżącego życia chcę, aby jak najwięcej ludzi zaczęło wykorzystywać swój własny potencjał! Aby determinacja i motywacja do działania była obecna w każdym z nas!


Jeśli podoba Ci się to, co dla Ciebie nagrywam, podziel się tym ze swoimi przyjaciółmi, znajomymi, rodziną, Twoim partnerem lub partnerką! „LepszyTY” to miejsce, które inspiruje. Pomóż mi w rozwoju treści i dorzuć swoją cegiełkę, a razem zbudujemy coś wspaniałego. Kto wie, może dzięki Twojej pomocy wydam swoją własną książkę? Jestem przeogromnie wdzięczny za Twoje wsparcie. Dziękuję, że jesteś! 

 

Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego profilu na Instagramie: https://www.instagram.com/bartek_piekarsky/

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika