W Patronite od 21.03.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
3 595 łącznie
Zabezpieczenia, zamki, kłódki - lockpicking, obejścia i siłowe wejścia

O Autorze

Kłódki, zamki, blokady rowerowe i inne zabezpieczenia - to wszystko staram się testować, a efekty swojej pracy wrzucam na YT.  Choć się tego nie spodziewałem mój kanał po dwóch latach stania w miejscu nagle zaskoczył - w momencie, w którym wypełniam ten opis mam niecałe 20k subskrybentów,  a niektóre moje filmy zbliżają się do 500k wyświetleń - jest to dla mnie mega wynik! 

Ktoś powie "włącz reklamy i znikaj z Patronite" - ale na tą chwilę YT weryfikuje mój kanał i reklamy mam zablokowane od ponad miesiąca. Przekuwam to jednak na dobrą monetę - spróbuję prowadzić kanał bez żadnych reklam na Youtube.

Chcę testować dla Was coraz to lepsze zabezpieczenia - kłódki, zamki, łańcuchy, blokady... itd itp...  ale niestety moje środki są ograniczone.

Co jakiś czas ktoś z Widzów piszę mi o Patronite. Podchodziłem do tego sceptycznie ale w końcu postanowiłem spróbować i zakładam właśnie konto - jeżeli chcesz poznać słabe  i mocne strony zabezpieczeń mechanicznych - odporność na ataki wytrychami, brzeszczotami, dźwigniami, a nawet chemikaliami -  to zapraszam na mój kanał, pozdrawiam i zachęcam do wsparcia! 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karol Szadkowski
Karol Szadkowski
Próg: 5 zł
Marcin Górski
Marcin Górski
Próg: 5 zł
Grzegorz Rychlik
Grzegorz Rychlik
Próg: 8 zł