Lord Szuter & Ubojnia Nudy

W Patronite od 20.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1194

Liczba Patronów: 956

Zostań Patronem
11 patronów
200 miesięcznie
3 115 łącznie

LORD SZUTER i jego wizja świata!

9 000 zł

34%

osiągnięto

5 885 zł

brakuje

LORD SZUTER w całości oddał się temu co kocha, nagrywanie filmów, szutrowaniu i opisywaniem świata w sarkastyczny stylu! Cyklicznie i bez tłumika, będzie dostarczał Wam uśmiechu, komentował zachowania otaczających nas władców :) oraz odnajdywał dla Was miejsca które powinniście zobaczy, odkryć, poznać a może skosztować! Każde wydarzenie, nie pozostawi bez uwagi i komentarza!

Każdy Patron otrzyma od Lorda wyjątkową oryginalną nalepkę "PATRON LORDA SZUTRA!

SPAL SE SAM NUDĘ

12 000 zł

25%

osiągnięto

8 885 zł

brakuje

Lord Szuter będzie cyklicznie wypisywał Wam recept jak i gdzie w wolnym czasie możesz pozbyć się sam nudy! Sam nie może usiedzieć na czterech literach nawet 3 sekund, dlatego macie gwarancje, że będzie Wam przedstawiał gotowe sprawdzone rozwiązania spalania nudy! Jego zainteresowania są nieograniczone, dotknie każdego interesującego sposobu na zabicie nudy, sprawdzi go i da Wam gotową receptę! Materiały filmowe z odkrytych miejsc, sposobów, form, na spędzanie czasu przekaże Wam w swojej jak zawsze oryginalnej formie!

LORD SZUTER chce wydać płytę ze swoimi piosenkami!

60 000 zł

5%

osiągnięto

56 885 zł

brakuje

Ta kwota stałego, miesięcznego wsparcia, pozwoli Lordowi Szutrowi w ciągu 7-10 miesięcy wydać płytę ze swoimi piosenkami! Każdy utwór będzie posiadał swój wyjątkowy i niepowtarzalny teledysk! W swoich utworach, Lord Szuter będzie poruszał każdą tematykę, bo nie ma dla niego tematów tabu!

Każdy Patron otrzyma od Lorda wyjątkową oryginalną nalepkę "PATRON LORDA SZUTRA!