Avatar użytkownika

Lucy Phere

13
patronów
412 
miesięcznie
6 786 
łącznie
13
patronów
412 zł 6 786 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

7 zł miesięcznie
Samozwańczy Detektyw


Miło mi, że zdecydowałaś/eś się mnie wesprzeć, bardzo wiele to dla mnie znaczy! Każdy grosik pozwala mi na większą swobodę w tworzeniu treści, dlatego jestem Ci ogromnie wdzięczna!

W podziękowaniu za Twoją pomoc, Twoje imię i nazwisko (lub nick) będzie pojawiało się na planszy końcowej w każdym nowym materiale, jaki dodam na You Tube.

Jeszcze raz - dziękuję!
15 zł miesięcznie
Komisarz Śledczy


Dziękuję, że zdecydowałaś/eś się mnie wsprzeć większą kwotą. Bardzo to doceniam, bo każda złotówka przybliża mnie do momentu, kiedy będę mogła zająć się opracowywaniem dla Was treści w pełnym wymiarze godzin.

Oprócz korzyści z wcześniejszego progu, będziesz miał/a także wpływ na sprawy, które wybieram. Co kwartał weźmiesz udział w głosowaniu, które wyłoni sprawę, której opracowaniem się zajmę.

Dzięki!
30 zł miesięcznie
Profesjonalny Badacz Kryminalny


Oj dziękuję za wyższy próg, bardzo mi miło, że cenisz moją pracę. Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła wybierać tematykę bez obaw, że po raz kolejny pójdę na wojnę z You Tube, bardzo mi pomagasz.

Oprócz korzyści z wcześniejszych progów, otrzymasz dostęp do każdego odcinka co najmniej dzień wcześniej oraz dodatkowo nie będą się na nim wyświetlały żadne reklamy.

Pozdrawiam ciepło, dziękuję!
50 zł miesięcznie
Szeryf


Ale mi miło, że postanowiłaś/eś wesprzeć mnie większą kwotą, to dla mnie ogromnie motywujące! Twoje wsparcie pomoże mi w rozwijaniu kanału i inwestowaniu w lepszy sprzęt, aby tworzyć dla Was treści w jeszcze lepszej jakości.

Oprócz korzyści z wcześniejszych progów, otrzymasz również dostęp do zakulisowych materiałów, bo niestety wpadki zdarzają się poczas nagrywania notorycznie ;-)

Uściski, dziękuję!
100 zł miesięcznie
Hercules Poirot


To już naprawdę duża kwota, dziękuję stokrotnie! Jest mi niezmiernie miło, że tak wysoko cenisz moją pracę. Takie wsparcie również przybliża mnie do zrezygnowania z niektórych zobowiązań na rzecz właśnie podcastów.

Oprócz korzyści z wcześniejszych progów, dodatkowo raz w roku otrzymasz ode mnie upominek.

Bardzo doceniam, dzięki!
200 zł miesięcznie
Sherlock Holmes


Jej! nie wierzę, że zdecydowałaś/eś się wesprzeć mnie aż tak wysoką kwotą. Naprawdę wiele to dla mnie znaczy i bardzo to doceniam, jesteś wielka/i!

Oprócz korzyści z wcześniejszych progów, będziesz mogła/mógł zapronować konkretny temat, który przedyskutujemy wspólnie poczas video chatu, a Ty zostaniesz wspomniany/a jako patron tego odcinka.

Uwielbiam Cię i dziękuję za pomoc!

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Lucy Phere w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Autorka podcastu kryminalnego Lucy Phere. W swoich materiałach poruszam tajemnicze i często przerażające sprawy z całego świata. Zależy mi, aby tematy, które podejmuję skłaniały do dyskusji i refleksji.

 

Dzień dobry Kochani! Mam na imię Aga i prowadzę podcast kryminalny Lucy Phere. Tematyka kryminalna to moja wielka pasja. Szukanie informacji, wertowanie setek atrykułów, oglądanie wypowiedzi rodziny, przesłuchań, rozpraw sądowych, aby potem przygotować dla Was skondensowaną wersję jest dla mnie zawsze wielkiem wyzwaniem.

 

 

Wasze wsparcie pozwoli mi nie martwić się o to, czy temat, który wybiorę okaże się dla You Tube zbyt kontrowersyjny, a co za tym idzie odcinek zostanie zdemonetyzowany. Każda złotówka przybliża mnie do tego, abym mogła tworzyć dla Was treści jeszcze regularniej. A  pełnią szczęścia byłoby poświęcenie się głownie tworzeniu podcastów.

Z góry bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam jak zawsze ciepło!

Cele Autora

Podcasty w pełnym wymiarze godzin
  • 2 500 zł miesięcznie
  • 2 088 zł brakuje
16%
Gdybym mogła zajmować się tylko opracowywaniem dla Was treści, to byłoby spełnienie moich marzeń. To takie zajęcie, które jest jednocześnie moją pasją. Nie musiałabym polegać też przede wszystkim na wpływach z reklam wyświetlanych na You Tube. Materiały, które tworzę często są niestety demonetyzowane.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Lucy Phere już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Bożena Makuła
Bożena Makuła
15 zł
Paryż Anka
Paryż Anka
7 zł
Kinga Kijewska
Kinga Kijewska
50 zł
Katarzyna Mulak
Katarzyna Mulak
50 zł
Joanna Jarosz
Joanna Jarosz
15 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.