Avatar użytkownika

Lukask Movie Pprojects

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Witajcie, nazywam się Łukasz i już przeszło 10 lat bawię się w offroad. Z mojej miłości do przeprawy zrodziła się 2 pasja czyli filmowanie. Z numeru 2 filmowanie na dziś dzień stało się pasją nr.1. Prowadzą na Youtube kanał Lukask Movie Projects na którym zamieszczam swoje filmy oraz realizacje.

Jak już wspomniałem nazywam się Łukasz i moją życiową pasją jest wideofilmowanie i montaż wideo. Najchętniej montuję filmy i wideoklipy offroad.

W tych produkcjach pokazuję wypady swoje z kumplami jak i międzynarodowe rajdy. Cały czas podnoszę sobie poprzeczkę i pracuję nad tym aby moje materiały były coraz lepsze i ciekawsze.

Czasami na moim kanale organizuję konkursy dla widzów.

Dodatkowo staram się minimum raz w roku brać udział w jakiejś akcji charytatywnej i oczywiście potem robię z tego materiał. W tym roku byłem na 5 dniowym wyjeździe charytatywnym z Karolem Bedorfem zawodnikiem MMA. Film oczywiście znajdziecie na moim kanale.

W planach na 2019 rok mam wyjazd na Hunt The Wolf do Rumunii oraz odwiedzenie wszystkich rund ATV Polska, jeśli środki pozwolą odwiedzę również Dzikowisko oraz Quadowe Bezdroża.