Avatar użytkownika

Łukasz Bok

67
patronów
67
patronów

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Próg energetyczny

Pamiętacie serial "Święta wojna" i Gerarda pożyczającego nagminnie "pięcioka na piwo"? Przekraczając ten próg rezygnujesz z jednej kawy czy piwa w miesiącu, jednocześnie powodując uśmiech na mojej twarzy. Masz dobre serce, dziękuję, że jesteś ze mną i dodajesz mi paliwa!
10 zł miesięcznie
Próg majsterki/majstra

Tak solidne wsparcie, bo w końcu to Twoja ciężko zarobiona dycha - przepełnia mnie radością. Chcę Ci podziękować bardziej osobiście, a więc przekraczając ten próg otrzymasz ode mnie wiadomość drogą mailową lub w social mediach. I pewnie będzie szansa pogadać :).
25 zł miesięcznie
Złoty próg

Przekraczając złoty próg o tak wielkiej wartości zasługujesz na większe wyróżnienie. Przekaż mi swą nazwę/imię/nick/cokolwiek, a umieszczę ją na specjalnej liście patronów, która pojawi się w aplikacji mobilnej KiKŚ (która się tworzy) oraz planszy na Instagramie.
50 zł miesięcznie
Próg szefowej/szefa

Brak mi słów, że ktoś zdecydował się wesprzeć mnie taką kwotą. Jesteś szefową lub szefem, zasługujesz na wszystko, co najlepsze, więc poza miejscem na liście patronów w aplikacji mobilnej KiKŚ (która powstaje) zapraszam do specjalnej grupy, gdzie będziemy sobie mogli rozmawiać i plotkować o rzeczach poważnych i mniej poważnych. A może ustawimy się na jakiś zlot albo w coś pogramy?

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Łukasz Bok w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Prywatny profil blogera, autora strony "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe".

Cześć! Jestem Łukasz, od 2013 roku prowadzę stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe", aktywnie działam na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie zajmuję się przede wszystkim szybkim i rzetelnym przekazem informacji. 

Obecnie działam na kilku polach, na których staram się głównie przekazywać najświeższe informacje ze świata, ale nie tylko, dlatego wszystkie moje kanały, czy to Facebook, czy to Twitter, czy to Instagram nieco różnią się od siebie, dzięki czemu każdy z moich czytelników jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Zajmuję się tematyką  konfliktów zbrojnych, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, geopolityką czy żywiołami, głównie cyklonami tropikalnymi i sejsmologią. 

Stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe" śledzi na Facebooku ponad 830 000 osób, Instagram zrzesza ponad 590 000 tysięcy, z kolei Twitter ponad 90 000. Choć dla niektórych to tylko liczby, ja jestem z nich bardzo dumny, pod kątem merytorycznym działam tylko i wyłącznie sam od blisko 7 lat, a moje wyniki są zbliżone, a czasem nawet wyższe od wielkich, głównych polskich redakcji. 

Nie ukrywam, iż dla mojej pasji poświęciłem życie i wiele zaryzykowałem, dziś traktuję to również jako moją codzienną pracę. Cieszę się również, że osiągnąłem to bez finansowania z zewnątrz, które mogłoby wpłynąć na przekazywane przeze mnie treści. Profil na Patronite może pomóc mi to kontynuować...

 

W styczniu 2020 roku, KiKŚ uznany został najszybciej rosnącym fanpejdżem w Polsce (Sotrender)

Bywały czasy, gdy to KiKŚ był polską czołówką medialną na Facebooku (styczeń 2018)

W kwietniu 2020 roku moja praca przy informowaniu o rozwoju pandemii SARS-CoV-2 została skromnie nagrodzona

 

 

Cele Autora

Po prostu wsparcie działalności
  • 3 333 zł miesięcznie
  • 2 348 zł brakuje
29%
Moim głównym celem jest kontynuacja obecnej działalności, bez finansowania z zewnątrz, które mogłoby mieć wpływ na przekazywane przeze mnie treści (mam tu na myśli przeróżne firmy etc.). Uważam, iż najsprawiedliwsza jest umowa na linii autor-czytelnik, dzięki której ja mogę swobodnie wykonywać moją pracę, a Wy z niej korzystać. Wasze wsparcie profilu przyczynia się do mojego niezmiennego funkcjonowania.

Ale jeśli rozbijemy wspólnie bank na Patronite, to może założymy swoją niezależną telewizję i podbijemy rynek tylko własnymi siłami? Kto wie... 8)

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Łukasz Bok już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Piotr Stopa
Piotr Stopa
10 zł
Katarzyna Michalska
Katarzyna Michalska
5 zł
Justyna Siuda
Justyna Siuda
5 zł
Magda Brodowska
Magda Brodowska
25 zł
Anna Ziombek
Anna Ziombek
25 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.