Łukasz Bok

W Patronite od 17.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 65

liczba Patronów: 47

245 patronów
Prywatny profil blogera, autora strony "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe".

O Autorze

Cześć! Jestem Łukasz, od 2013 roku prowadzę stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe", aktywnie działam na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie zajmuję się przede wszystkim szybkim i rzetelnym przekazem informacji. 

Obecnie działam na kilku polach, na których staram się głównie przekazywać najświeższe informacje ze świata, ale nie tylko, dlatego wszystkie moje kanały, czy to Facebook, czy to Twitter, czy to Instagram nieco różnią się od siebie, dzięki czemu każdy z moich czytelników jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Zajmuję się tematyką  konfliktów zbrojnych, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, geopolityką czy żywiołami, głównie cyklonami tropikalnymi i sejsmologią. 

Stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe" śledzi na Facebooku ponad 830 000 osób, Instagram zrzesza ponad 590 000 tysięcy, z kolei Twitter ponad 90 000. Choć dla niektórych to tylko liczby, ja jestem z nich bardzo dumny, pod kątem merytorycznym działam tylko i wyłącznie sam od blisko 7 lat, a moje wyniki są zbliżone, a czasem nawet wyższe od wielkich, głównych polskich redakcji. 

Nie ukrywam, iż dla mojej pasji poświęciłem życie i wiele zaryzykowałem, dziś traktuję to również jako moją codzienną pracę. Cieszę się również, że osiągnąłem to bez finansowania z zewnątrz, które mogłoby wpłynąć na przekazywane przeze mnie treści. Profil na Patronite może pomóc mi to kontynuować...

 

W styczniu 2020 roku, KiKŚ uznany został najszybciej rosnącym fanpejdżem w Polsce (Sotrender)

Bywały czasy, gdy to KiKŚ był polską czołówką medialną na Facebooku (styczeń 2018)

W kwietniu 2020 roku moja praca przy informowaniu o rozwoju pandemii SARS-CoV-2 została skromnie nagrodzona

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem