Łukasz Bok

W Patronite od 17.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 387

Liczba Patronów: 219

Zostań Patronem
Kup na prezent
97 patronów
Prywatny profil blogera, autora strony "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe".

O Autorze

Cześć! Jestem Łukasz, od 2013 roku prowadzę stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe", aktywnie działam na Facebooku, Twitterze i Instagramie, gdzie zajmuję się przede wszystkim szybkim i rzetelnym przekazem informacji. 

Obecnie działam na kilku polach, na których staram się głównie przekazywać najświeższe informacje ze świata, ale nie tylko, dlatego wszystkie moje kanały, czy to Facebook, czy to Twitter, czy to Instagram nieco różnią się od siebie, dzięki czemu każdy z moich czytelników jest w stanie znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce. Zajmuję się tematyką  konfliktów zbrojnych, ze szczególnym uwzględnieniem Bliskiego Wschodu, geopolityką czy żywiołami, głównie cyklonami tropikalnymi i sejsmologią. 

Stronę "KiKŚ - Konflikty i katastrofy światowe" śledzi na Facebooku ponad 830 000 osób, Instagram zrzesza ponad 590 000 tysięcy, z kolei Twitter ponad 90 000. Choć dla niektórych to tylko liczby, ja jestem z nich bardzo dumny, pod kątem merytorycznym działam tylko i wyłącznie sam od blisko 7 lat, a moje wyniki są zbliżone, a czasem nawet wyższe od wielkich, głównych polskich redakcji. 

Nie ukrywam, iż dla mojej pasji poświęciłem życie i wiele zaryzykowałem, dziś traktuję to również jako moją codzienną pracę. Cieszę się również, że osiągnąłem to bez finansowania z zewnątrz, które mogłoby wpłynąć na przekazywane przeze mnie treści. Profil na Patronite może pomóc mi to kontynuować...

 

W styczniu 2020 roku, KiKŚ uznany został najszybciej rosnącym fanpejdżem w Polsce (Sotrender)

Bywały czasy, gdy to KiKŚ był polską czołówką medialną na Facebooku (styczeń 2018)

W kwietniu 2020 roku moja praca przy informowaniu o rozwoju pandemii SARS-CoV-2 została skromnie nagrodzona

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Krystian Kulus
Krystian Kulus
Próg: 5 zł
Klaudia Skubik
Klaudia Skubik
Próg: 25 zł
Maja Pająk
Maja Pająk
Próg: 5 zł
Dominika Dąbrowska
Dominika Dąbrowska
Próg: 5 zł
Remik Łabiszak
Remik Łabiszak
Próg: 10 zł
Antoni Zieliński
Antoni Zieliński
Próg: 25 zł