Avatar użytkownika

MKS CIECHANÓW

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

10 zł miesięcznie
Symboliczna "dyszka". W ciągu miesiąca to nie dużo, a dla nas wielkie wsparcie. To będzie pierwszy krok, za który dziękujemy. W zamian zaprosimy na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie.
25 zł miesięcznie
25 zł to już troszkę większa kwota, ale znacząca dla naszego budżetu. Za ten gest dziękujemy i odwdzięczymy się szalikiem klubowym (wyślemy lub podarujemy po 3 miesiącu wsparcia) i zaprosimy na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie. Serdecznie dziękujemy.
50 zł miesięcznie
Kwota ta poprawi powoli funkcjonowanie klubu. W ramach podziękowań podarujemy limitowaną parasolkę raz w roku (dostaniesz ją po 4 miesiącu wsparcia) oraz zaprosimy na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie. Serdecznie dziękujemy.
100 zł miesięcznie
To już duży zastrzyk dla naszego klubu. Za tę kwotę możemy ubrać dziecko z kadry najmłodszych lub poprowadzić z nim trening. Dzięki takiemu wsparciu raz w roku (dostaniesz po 4 miesiącach wsparcia) limitowaną koszulkę kibica i zaprosimy na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie. Serdecznie dziękujemy.
200 zł miesięcznie
Takie wsparcie to już dla nas złoto. Zastrzyk gotówki, który pomoże nie tylko trenować dziecko ale także go ubrać oraz dać możliwość kopania w nową piłkę. Za te wsparcie podarujemy Tobie szalik, parasol i koszulkę kibica (dostaniesz zestaw po 3 miesiącach wsparcia) oraz zaprosimy na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie. Serdecznie dziękujemy.
500 zł miesięcznie
To ogromny zastrzyk gotówki dla lokalnego klubu, który chce rozwijać zawodników i pomóc im wskakiwać do wyższych lig. Za wsparcie tak ogromne oferujemy nielimitowany karnet wejściowy na wszystkie mecze i wydarzenia sportowe oraz podarujemy pełny zestaw kibica: koszulka, parasolka, szalik oraz kubek MKS. Zaprosimy także na imprezę po sezonie, na którym podziękujemy zawodnikom jak i współpracownikom oraz sponsorom. Impreza odbędzie się na naszym stadionie. Serdecznie dziękujemy.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora MKS CIECHANÓW w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Miejski Klub Sportowy Ciechanów
W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Ciechanowian, którzy kochają piłkę nożną jest wielu. Wystarczy pojawić na stadionie przy ul. 3 Maja. Spotkamy tu "ludzi piłki": piłkarzy, młodych, starszych i dojrzałych, kibiców, działaczy...

Miejski Klub Sportowy Ciechanów

W nazwie miejski, w domyśle wszystkich, którzy kochają piłkę nożną. Ciechanowian, którzy kochają piłkę nożną jest wielu. Wystarczy pojawić na stadionie przy ul. 3 Maja. Spotkamy tu "ludzi piłki": piłkarzy, młodych, starszych i dojrzałych, kibiców, działaczy...

 

Jedni trenują, inni przychodzą popatrzeć, spotkać się ze znajomymi, pooddychać atmosferą stadionu.

 

Miejski Klub Sportowy Ciechanów, powstał w 1927 roku. Na początku nazwa Strzelec Ciechanów do 1939 roku. Przez lata nazwa klubu się zmieniała kilkukrotnie i MKS Ciechanów jest od 1995 roku. Klub wielu tradycji, sukcesów i zmian.

Klub funkcjonuje na terenie powiatu ciechanowskiego. Zajmuje się rozwojem dzieci, młodzieży i seniorów. Piłka dla ludzi z klubu jest miłością oraz pasją. W klubie obecnie jest 8 grup młodzieżowych i jest grupa seniorów. Klub to nie tylko piłkarze ale też i zarząd, który z pełną pasją związany jest z piłką nożną od wielu lat. Zarząd swoim doświadczeniem pragnie zaszczepić w młodych zawodników chęć do grania w piłkę oraz rozwijać ten sport w lokalnym klubie.

 

Czym jest MKS Ciechanów?

  • Klubem z 95-letnią tradycją,
  • Jest zbudowana z 8 grup młodzieżowych i grupy seniorskiej,
  • Instytucją zrzeszającą ponad 200 osób,
  • Drużyną z miasta liczącego około 45 tys. mieszkańców,
  • Drużyną rywalizującą z inni klubami z większych miast czy też mniejszych miejscowości,
  • Klubem, który w ostatnich latach zaliczył cztery awanse z grupą seniorską,
  • Klubem, który marzy o kolejnych awansach w przyszłości,
  • Klubem, który chce rozwijać futbol lokalnie.

Wsparcie społecznej działalności sportowej, organizacja zajęć sportowych dla młodych i starszych piłkarzy to nie jest małe wyzwanie, tym bardziej dla 8 grup młodzieżowych i jednej seniorskiej.

 

Obecnie chcemy wspomóc klub w zakup sprzętu i spraw organizacyjnych dla wielu organizowanych zajęć dla najmłodszych jak i starszych piłkarzy zrzeszonych i nie zrzeszonych w klubie.

Chcemy zakupić sprzęt i wesprzeć osoby prowadzące, ubrać dzieciaki w jednolite stroje, wyposażyć w sprzęt treningowy itp.

Cele Autora

Zajęcia sportowe dla 8 grup młodzieżowych
  • 20 000 zł
  • 20 000 zł brakuje
0%
Wsparcie naszej społecznej działalności sportowej, organizacja zajęć sportowych dla młodych i starszych piłkarzy to nie jest małe wyzwanie, ale staramy się temu podołać. Obecnie chcemy wspomóc dla Klubu zakup sprzętu i spraw organizacyjnych dla wielu organizowanych przez Klub zajęć dla najmłodszych jak i starszych Piłkarzy zrzeszonych w Klubie jak i nie zrzeszonych. Chcemy zakupić sprzęt i wesprzeć osoby prowadzące, ubrać dzieciaki w jednolite stroje, wyposażyć w sprzęt treningowy itp.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora MKS CIECHANÓW już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.