MMA - Marcin Moks Apostoł

W Patronite od 28.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
1 120 łącznie
Wpłacając pieniądze wspierasz projekt MMA - Marcin Moks Apostoł. Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz na stronie www.marcinmoks.pl.

O Autorze

Witajcie! Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest Bóg i Jego słowo! Pomysłodawcą i autorem projektu "MMA - Marcin Moks Apostoł" jest ks. Marcin Moks. Publikuje on na FB i YT codzienne rozważania słowa Bożego. Dzieli się w tym trudnym czasie swoim doświadczeniem Pana Boga, głosi Dobrą Nowinę. Jednak projekt ten to nie tylko ks. Marcin, ale grono młodych ludzi, którzy mają w sercu ogromne pragnienie głoszenia Dobrej Nowiny, jak to mawiał św. Dominik, "wszystkim, wszędzie i na wszelkie sposoby". Chcemy to robić na jak najwyższym poziomie!

Już trochę się nam udało! W krótkim czasie (3 miesiące!!!) dzięki wsparciu wielu cudownych ludzi zaczęliśmy nagrywać i publikować vlogi z komentarzami do codziennej Ewangelii:

przeprowadziliśmy internetowe rekolekcje adwentowe

Chcemy też transmitować „na żywo” uwielbienia w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.

Chcąc odpowiadać na potrzeby czasu, "obchodząc" różnego rodzaju ograniczenia (koronawirus, odległość, problem z dyspozycyjnością) planujemy także przeprowadzić rekolekcje online. Ale to w niedalekiej przyszłości.

Nagraliśmy też już jedną piosenkę, ponieważ wielu z nas ma charyzmat modlitwy muzyką i to jest nasz najlepszy sposób bycia przed Panem Bogiem. Możecie jej posłuchać tutaj:

Żeby to zrobić profesjonalnie, a przecież Panu Bogu należy się wszystko, co najlepsze, potrzebujemy Waszego wsparcia! Już część sprzętu została zakupiona z własnych środków, ale to ciągle za mało, by móc robić to na odpowiednio wysokim poziomie.

Potrzeba profesjonalnego oświetlenia do nagrań, kamery, programu do montażu video, interfejsu do nagrywania dźwięku, opłacenia serwerów i wszystkiego, co wiąże się z realizacją tych projektów. 

Ponadto ks. Marcin samemu, ale także we współpracy z innymi ciekawymi ludźmi, chce wydawać książki w dziedziny życia duchowego.

Jeśli chcecie zobaczyć, co już nam się udało zrobić, możecie nas znaleźć... 

 • na stronie: www.marcinmoks.pl
 • na FB: www.facebook.com/MMA-Marcin-Moks-Aposto%C5%82-107422737850718
 • na YT: www.youtube.com/channel/UCwV_BXYqS86TJbHcvVCCCbw?view_as=subscriber

Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Tomek Melon
Tomek Melon
Próg: 10 zł
Anna Pińkowska
Anna Pińkowska
Próg: 20 zł
Maciej Kozłowski
Maciej Kozłowski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł
Elżbieta Jóżwicka
Elżbieta Jóżwicka
Próg: 50 zł