Avatar użytkownika

MMKS Podhale Nowy Targ

Opcja wsparcia finansowego jest niedostępna!

O autorze

Najbardziej utytułowany klub w historii polskiego hokeja -19 krotny Mistrz Polski. Przez ponad 80 lat nieprzerwanej tradycji wychował wielu olimpijczyków oraz reprezentantów kraju. Pomóż nam wychowywać kolejne pokolenia mistrzów sportu!

UWAGA - JEŻELI MASZ PROBLEM Z OBSŁUGĄ SYSTEMU, WPŁAĆ NA KONTO BANKOWE - 24 8812 0005 0000 0000 0101 0001

MMKS Podhale Nowy Targ - jeden z najstarszych i najsprawniej działających młodzieżowych klubów sportowych w Polsce. Cieszymy się, że zdecydowałeś się poświęcić chwilę na wizytę na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że czas przeznaczony na zapoznanie się z naszą działalnością, dotychczasowymi sukcesami i planami na przyszłość nie będzie dla Ciebie stracony!
 
Dziś w imieniu Zarządu Klubu oraz ponad setki jego członków, chcemy poprosić Cię o wsparcie naszej działalności. W naszym klubie darzymy naszych darczyńców szczególnym szacunkiem. Wiemy, że bez Was nasza działalność nie byłaby możliwa, a nasze projekty nigdy nie doczekałyby się realizacji. 
 
Dlatego chcemy prosić Cię o potraktowanie wsparcia finansowego naszej organizacji jak inwestycji. Dzięki wyjątkowemu portalowi patronite.pl chcemy zaprosić Cię do bliższej współpracy i stania się aktywną częścią naszego zespołu. Jesteśmy przekonany, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele niesamowitych rzeczy!
 
Dołącz do nas już dziś i wesprzyj naszą pracę na rzecz młodzieży!

 


Kim jesteśmy


Jesteśmy profesjonalnym klubem sportowym, zajmującym się szkoleniem młodzieży w hokeju na lodzie od naboru do juniora, sekcji kobiet, a także unihokejem kobiet od juniorek do seniorek. 


Już od ponad kilkudziesięciu lat z sukcesami kształcimy przyszłych profesjonalistów oraz zawodowców, przygotowując ich do skutecznej walki o miejsca w reprezentacji Polski oraz czołowych drużynach w Europie.


Kontakt
biuro@mmks-podhale.pl
+48 18 264 60 20
Parkowa 14, 34-400 Nowy Targ