Strefa Patrona:

4

patronów

140 zł

miesięcznie

2250 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
277
miesięczne wsparcie
372
liczba patronów

  Najbardziej utytułowany klub w historii polskiego hokeja -19 krotny Mistrz Polski. Przez ponad 80 lat nieprzerwanej tradycji wychował wielu olimpijczyków oraz reprezentantów kraju. Pomóż nam wychowywać kolejne pokolenia mistrzów sportu! UWAGA - JEŻELI MASZ PROBLEM Z OBSŁUGĄ SYSTEMU, WPŁAĆ NA KONTO BANKOWE - 24 8812 0005 0000 0000 0101 0001

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 2000 zł miesięcznie
brakuje 1860 zł
Organizacja zajęć jednej grupy przez okres jednego miesiąca
Dzięki waszemu wsparciu, jedna grupa nie musi się martwić o zaplecze finansowe dla swoich treningów. Chylimy czoła, prosimy tylko aby na tym nie poprzestawać. :)

Nagroda - oficjalne podziękowania od trenera grupy młodzieżowej
0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4860 zł
Organizacja zajęć dla kilku grup przez okres jednego miesiąca
Turnieje, treningi, sprzęt - od teraz, dzięki Wam kochani, grupa kilkudziesięciu dzieciaków oraz ich opiekunów jest spokojna o najbliższą przyszłość. Oby tak dalej!

Nagroda - kompilacja podziękowań od wszystkich trenerów grup młodzieżowych
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9860 zł
Utrzymanie bieżącego funkcjonowania klubu przez okres miesiąca
Nie musimy się martwić o środki na wyjazdy czy też na organizację spotkań u siebie zarówno hokeistów jak i unihokeistek. Wszyscy jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni!

Nagroda - oficjalne podziękowania od hokeistów pierwszego zespołu
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 19860 zł
Zapewnienie skutecznego, bieżącego działania całego klubu oraz wszystkich sekcji
Nie mamy problemów z zaległościami, każdy trener dysponuje taką pulą środków, jaką potrzebuje aby zrealizować plan treningowy. Co więcej, inwestujemy również w kadrę instruktorską oraz profesjonalizujemy naszą działalność. To dzięki Wam, MMKS Podhale gra pod każdym względem poziom wyżej.

Nagroda - materiał-niespodzianka. :)

O Autorze

MMKS Podhale Nowy Targ - jeden z najstarszych i najsprawniej działających młodzieżowych klubów sportowych w Polsce. Cieszymy się, że zdecydowałeś się poświęcić chwilę na wizytę na naszej stronie. Jesteśmy przekonani, że czas przeznaczony na zapoznanie się z naszą działalnością, dotychczasowymi sukcesami i planami na przyszłość nie będzie dla Ciebie stracony!
 
Dziś w imieniu Zarządu Klubu oraz ponad setki jego członków, chcemy poprosić Cię o wsparcie naszej działalności. W naszym klubie darzymy naszych darczyńców szczególnym szacunkiem. Wiemy, że bez Was nasza działalność nie byłaby możliwa, a nasze projekty nigdy nie doczekałyby się realizacji. 
 
Dlatego chcemy prosić Cię o potraktowanie wsparcia finansowego naszej organizacji jak inwestycji. Dzięki wyjątkowemu portalowi patronite.pl chcemy zaprosić Cię do bliższej współpracy i stania się aktywną częścią naszego zespołu. Jesteśmy przekonany, że wspólnie uda nam się osiągnąć wiele niesamowitych rzeczy!
 
Dołącz do nas już dziś i wesprzyj naszą pracę na rzecz młodzieży!

 


Kim jesteśmy


Jesteśmy profesjonalnym klubem sportowym, zajmującym się szkoleniem młodzieży w hokeju na lodzie od naboru do juniora, sekcji kobiet, a także unihokejem kobiet od juniorek do seniorek. 


Już od ponad kilkudziesięciu lat z sukcesami kształcimy przyszłych profesjonalistów oraz zawodowców, przygotowując ich do skutecznej walki o miejsca w reprezentacji Polski oraz czołowych drużynach w Europie.


Kontakt
biuro@mmks-podhale.pl
+48 18 264 60 20
Parkowa 14, 34-400 Nowy Targ

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Wspierając drużynę symboliczną pięciozłotówką pokazujesz, że zależy Ci na przyszłości naszej drużyny. Bezinteresownie pomagasz zawodnikom rozwijać się, przyczyniasz się do zwiększenia możliwości klubu, a przede wszystkim - doceniasz w ten sposób pracę i wysiłek, które od lat kształtują MMKS Podhale. Dziękujemy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 2
Dziękujemy, że chcesz być z nami i wesprzeć rozwój nowotarskiej młodzieży. Każda wpłata, nawet ta najmniejsza, przyczynia nas do osiągnięcia wspólnego celu, którym jest bezproblemowo funkcjonowanie klubu, a tym samym wychowywanie przyszłych mistrzów sportu, którzy będą wizytówką miasta Nowy Targ.

Nagroda - oficjalny mail z podziękowaniami od Prezesa MMKS Podhale Tomasza Handzla.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Zdajemy sobie sprawę, że osoby chcące nas wesprzeć większą kwotą, mają Szarotki blisko swego serca. Nam również zależy na tym, aby każdy patron nowotarskiego hokeja został doceniony chociaż symbolicznym prezentem.

Nagroda - pocztówka z motywem MMKS Podhale.

Nagroda zawiera również nagrody z niższego progu.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Twój gest oraz dobre serce nie przejdzie bez echa wśród zawodników pierwszej drużyny, w której składzie występowała, występuje i występować będzie rzesza wychowanków wyszkolonych przez nas na mistrzów hokeja.

Nagroda - zdjęcie wybranego zawodnika 1 drużyny wraz z autografem.

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Do boju Podhale! Każdy z nas daje z siebie wszystko na każdy meczu. Umówmy się jednak, że nic tak nie podkreśla przywiązania kibica do swojego klubu, jak oficjalne gadżety. Dlatego w ramach podziękowania za Twoją inwestycję w rozwój młodzieży, przygotujemy dla Ciebie coś, co pozwoli Ci podkreślić Twoje przywiązanie do Szarotek.

Nagroda - dwa, losowe gadżety klubowe.

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Zdajesz sobie sprawę z tego, że najwyższa jakość wyszkolenia wiąże się z poniesieniem wysokich nakładów pieniężnych. Wiesz również, że inwestycja w sport młodzieży jest inwestycją w całą społeczność lokalną. Z naszej strony, poza ogromną dozą wdzięczności, kolejny drobny podarunek.

Nagroda - szalik klubowy.

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteś byłym lub obecnym graczem? Twoje dziecko było kiedyś członkiem naszego klubu? Zdajesz sobie więc sprawę z tego ile wysiłku i trudu kosztuje cały nasz zespół odpowiedzialna praca nad prawidłowym rozwojem sportowym Twojego dziecka.

Nagroda - czapka klubowa.

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Twoje serce jest w żółto-niebiesko-czerwonych barwach i nie wstydzisz się tego okazywać na każdym kroku!

Nagroda - koszulka z autografami zawodników 1 drużyny

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Ciężko opisać nam, jak wiele to dla nas znaczy. Osobie, która jest w stanie tyle zaoferować ukochanej drużynie, nie będziemy w stanie tego w żaden sposób zrekompensować. Dlatego poprosiliśmy o pomoc innych...

Nagroda - oficjalna kolacja z zawodnikami 1 drużyny.

Nagroda zawiera również nagrody z niższych progów.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni