Magic4Fun - Magic: the Gathering Polska

W Patronite od 26.08.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1189

liczba Patronów: 990

2 patronów
20 zł miesięcznie
190 zł łącznie

Coś się kończy, coś się zaczyna.

500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

480 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu umożliwi mi opłacenie kosztów abonamentowych programów do montowania filmów i zostanie mi jeszcze zaspokojenie apetytu na magię ;) A tak na serio, to faktycznie 500zł załatwia kwestię kosztów stałych jakie muszę ponieść. Z tego co mi zostanie, mogę odłożyć trochę środków na przyszłe filmy, a dokładnie na zakup podstawowych produktów, takich jak Planeswalker Decki, Toolkity, czy Bundle.

No to lecimy z tymi kartami na SERIO SERIO!

1 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 480 zł

brakuje

To bardzo dużo pieniędzy, ale też łatwo je wydać gdy działa się w branży tak chłonnej na hajsy jak YouTube. Każda złotówka zostanie przeznaczona na wsparcie kanału, a przede wszystkim na 100% uniezależnienie się od dobrej woli osób trzecich np. sklepów MTG. Przy tak znaczącej puli pieniędzy mogę spokojnie kupować wszelkie produkty MTG na unboxingi i recenzje. Wpadną na kanał też filmy traktujące o akcesoriach oraz wyjazdy na duże turnieje, na których lub po których będziemy mogli się spotkać na partyjkę, piwko (POSTAWIĘ!), czy co tam chcecie.

Mam nową pracę, a MTG w Polsce czeka rewolucja.

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 980 zł

brakuje

To już jest prawdziwa pensja. Mogę spokojnie traktować MTG jako sposób na życie i utrzymanie się. Przy tak olbrzymim, comiesięcznym wsparciu będę mógł zbudować profesjonalne studio do nagrywania, które dorówna nawet twórcą z USA. Stać mnie teraz będzie na zakup większej ilości sprzętu oraz będę mógł z czystym sumieniem przeznaczyć większość czasu na Magic: the Gathering oraz być może inne karcianki, które chciałbym Wam przybliżyć. Przy 3000zł nie ma barier jeżeli chodzi o zakup produktów MTG, nawet tych elitarnych i sprowadzenie ich z zagranicy, Mogę też jeździć na duże turnieje i eventy, nagrywać tam dla Was materiały i oczywiście się z Wami spotykać. Może zrobimy wspólnie turniej online z fajnymi nagrodami? Innymi słowy, MTG awansuje z Hobby na pracę i to fajną pracę.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni