Make Your Life Greener

W Patronite od 12.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 880

Liczba Patronów: 655

Zostań Patronem
Kup na prezent
25 patronów
475 miesięcznie
32 265 łącznie

? Wyprawy do ogrodów botanicznych oraz oranżerii

800 zł

miesięcznie

59%

osiągnięto

325 zł

brakuje

Chciałabym zabrać Was w swoich vlogach do najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce! Pokazać Wam cudowne oranżerie oraz inspirujące ogrody, które być może zachęcą Was do podróży w zaprezentowane miejsca! Chciałabym Was zabrać do najwiekszych producentów roślin egzotycznych, by podpatrzeć jak uprawiają rośliny :) Uzbieraną kwotę przeznaczę na transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz bilety wstępu. Gdy nie wydam wszystkiego, odłożę w skarbonkę na kolejny wyjazd, być może zagraniczny! Pomóż mi pokazać Ci najpiękniejszą zieleń, jaką możemy podziwiać w naszym kraju (i nie tylko :)

Dziękuję ?

? ?? Na zielonym etacie ? ??

5 000 zł

miesięcznie

9%

osiągnięto

4 525 zł

brakuje

Nagrywanie filmów poradnikowych jest bardzo praco i czasochłonne. Oprócz filmów chciałabym napisać kilka poradników dotyczących roślin domowych i ogrodowych, żeby każdy zainteresowany tematem miał pod ręką skarbnicę wiedzy. Dzięki Wam i takiej kwocie, filmów o roślinach będzie więcej, przy każdym filmie pojawią się napisy oraz tłumaczenia! Jakość znacznie wzrośnie ponieważ zainwestuję w sprzęty do filmowania i nagrywania dźwięku, bo takich sprzętów mi brakuje...

Dziękuję ?

? Zakup roślin i roślinnych bajerów

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki uzbieranej, co miesięcznej kwocie będę mogła wybierać się na roślinne zakupy o 4 nad ranem, zatankować samochód i kupić, to, co chcecie, by filmów o roślinach było jeszcze więcej! Takie wyprawy po kwiatki dokumentowałabym w formie vloga! Będzie ciekawie! Często mnie prosicie o nagranie konkretnych filmów, o konkretnych roślinach, których obecnie nie posiadam ... Pytacie mnie o konkretne produkty związane z uprawą roślin, które chciałabym razem z Wami, na filmach przetestować.

Dziękuję ?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Karolina Bartoszewka
Karolina Bartoszewka
Próg: 20 zł
Karolina Płatek
Karolina Płatek
Próg: 10 zł
Anka Sekulska
Anka Sekulska
Próg: 10 zł
Magdalena Chobot
Magdalena Chobot
Próg: 50 zł
Katarzyna Gościk
Katarzyna Gościk
Próg: 5 zł
Kamil Mazur
Kamil Mazur
Próg: 100 zł