Make Your Life Greener

W Patronite od 12.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 464

Liczba Patronów: 298

Zostań Patronem
Kup na prezent
59 patronów
900 miesięcznie
24 925 łącznie

? ?? Na zielonym etacie ? ??

5 000 zł

miesięcznie

18%

osiągnięto

4 100 zł

brakuje

Nagrywanie filmów poradnikowych jest bardzo praco i czasochłonne. Oprócz filmów chciałabym napisać kilka poradników dotyczących roślin domowych i ogrodowych, żeby każdy zainteresowany tematem miał pod ręką skarbnicę wiedzy. Dzięki Wam i takiej kwocie, filmów o roślinach będzie więcej, przy każdym filmie pojawią się napisy oraz tłumaczenia! Jakość znacznie wzrośnie ponieważ zainwestuję w sprzęty do filmowania i nagrywania dźwięku, bo takich sprzętów mi brakuje...

Dziękuję ?

? Zakup roślin i roślinnych bajerów

300 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki uzbieranej, co miesięcznej kwocie będę mogła wybierać się na roślinne zakupy o 4 nad ranem, zatankować samochód i kupić, to, co chcecie, by filmów o roślinach było jeszcze więcej! Takie wyprawy po kwiatki dokumentowałabym w formie vloga! Będzie ciekawie! Często mnie prosicie o nagranie konkretnych filmów, o konkretnych roślinach, których obecnie nie posiadam ... Pytacie mnie o konkretne produkty związane z uprawą roślin, które chciałabym razem z Wami, na filmach przetestować.

Dziękuję ?

? Wyprawy do ogrodów botanicznych oraz oranżerii

800 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chciałabym zabrać Was w swoich vlogach do najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Polsce! Pokazać Wam cudowne oranżerie oraz inspirujące ogrody, które być może zachęcą Was do podróży w zaprezentowane miejsca! Chciałabym Was zabrać do najwiekszych producentów roślin egzotycznych, by podpatrzeć jak uprawiają rośliny :) Uzbieraną kwotę przeznaczę na transport, zakwaterowanie, wyżywienie oraz bilety wstępu. Gdy nie wydam wszystkiego, odłożę w skarbonkę na kolejny wyjazd, być może zagraniczny! Pomóż mi pokazać Ci najpiękniejszą zieleń, jaką możemy podziwiać w naszym kraju (i nie tylko :)

Dziękuję ?
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marysia Sawicka
Marysia Sawicka
Próg: 50 zł
Agnieszka Pohl
Agnieszka Pohl
Próg: 100 zł
Magda Gawlas
Magda Gawlas
Próg: 5 zł
DwaKsiężyce
DwaKsiężyce
Próg: 20 zł
Andre Grabowski
Andre Grabowski
Próg: 50 zł
Maria Łęska
Maria Łęska
Próg: 5 zł