Mana Vault

W Patronite od 21.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
9 łącznie
Twórca aplikacji Mana Vault (www/android) oraz treści m.in. na YouTube związanych z grą Magic:the Gathering.

O Autorze

Na co dzień jestem ojcem, programistą, graczem i sędzią gry, która na rynku istnieje już blisko 30 lat, czyli Magic:the Gathering.

Pomysł na stworzenie aplikacji zrodził się jeszcze w 2012r., kiedy postanowiłem wrócić do grania po przerwie i byłem ciekaw ile warta była moja ówczesna kolekcja. Przeglądając serwisy dostępne w tamtym okresie nie znalazłem żadnego, który spełniałby moje oczekiwania. Jak to mawiają: 'Jeżeli chcesz, aby coś było zrobione dobrzezrób to sam.', więc od 2013r.  tworzę i rozwijam aplikacje skierowane do graczy M:tG - zarówno aplikację w wersji webowej, jak i mobilnej (Android).

Jak wspomniałem na samym wstępie - oprócz tego, że jestem graczem, jestem również sędzią. O tym kim właściwie jest sędzia i jaka jest jego rola możecie dowiedzieć się z wywiadu, którego udzieliłem Akademii Nicol Bolasa:Jeśli lubicie oglądać Magic'owe chwaliposty, to zapraszam do odwiedzenia profilu na Instagrame, gdzie pojawiają się treści niepublikowane na innych kanałach ;)


Nie ukrywam, że utrzymanie poprawnego działania takich aplikacji wymaga czasu i niesie za sobą pewne koszty, które jeszcze do niedawna, przynajmniej w minimalnym stopniu, rekompensowały reklamy. Te zdecydowałem się jednak usunąć z aplikacji, po pierwsze dla wygody użytkowników, a po drugie - większość i tak w obecnych czasach korzysta z adblocków, więc i przychody z reklam stały się marginalne.


Wierzę w pozytywny przekaz, więc mam nadzieję, że znajdą się dobre duszyczki chętne wesprzeć ten projekt :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika