Wierszofrenia - Marcińczyk

W Patronite od 09.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
736 łącznie
Priorytet: promowanie poezji. Bo tu nie chodzi tylko o mnie i moje wiersze. Chcę pomóc również innym piszącym i przyczynić się do popularyzacji współczesnej poezji w całym kraju.

O Autorze

Cześć!

Jestem Marcińczyk. Tworzę wiersze od ponad 30 lat. Miałem publikacje w różnych magazynach, występy w radio, spotkania autorskie, wygrane konkursy i slam poetycki. Prawdziwego debiutu (wydanie z ISBN) na koncie brak. Właśnie chcę to zmienić. I o wiele więcej. Marzy mi się prawdziwa poetycka rewolucja.

W tym roku zdiagnozowano u mnie zespół Aspergera i ChAD - podjąłem leczenie. Stwierdziłem również, że to świetna okazja by zacząć wszystko od nowa - żyć zgodnie ze sobą; żyć poezją i dzięki poezji. Bo ja chcę by o wierszach, poetkach i poetach było głośno. Chcę poezji w kontrze do zalewu tandety i głupoty. Pragnę dać ludziom alternatywy rozwoju i poznania siebie. Marzę o Polsce czytającej.

Spełnię te marzenia - dzięki Tobie i innym życzliwym, zrobię to skutecznie. Zanim podejmiesz decyzję, poznaj moje cele, progi, prace i potraktuj jak człowieka z misją. Proszę o chwilę, pomyśl - niech będzie poetycko!

 

Dziękuję za każde wsparcie.
Z wyrazami szacunku,

Marcińczyk Marcin

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Katarzyna Minkowska
Katarzyna Minkowska
Próg: 69 zł
Radek Radzewicz
Radek Radzewicz
Próg: 9 zł
Paweł Bydelski
Paweł Bydelski
Próg: 5 zł
Marcin Siejda
Marcin Siejda
Próg: 5 zł
Wojtek Bezdziecki
Wojtek Bezdziecki
Próg: 19 zł