Marcinowe Recenzje

W Patronite od 19.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1463

Liczba Patronów: 1869

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
160 miesięcznie
2 680 łącznie
Miłośnik kina, twórca filmów m.in. "Rozbitkowie", "Predator: Czas Celtów" oraz "Dzieciak". Od 2012r. youtuber, który surowo ocenia filmy.

O Autorze

Jestem fanem kina. Moja miłość rozpoczęła się w 1993r. i trwa nieprzerwanie aż do dzisiaj.

Jeśli mam czas to kręcę filmy. Na początku moje filmy powstawały w AKF Szwenk w Tarnowie (Amatorski Klub Filmowy). Pierwszy był film pt. "Rozbitkowie" za który otrzymałem nagrodę na Festiwalu Twórczości Niezależnej w Krakowie. Potem poszło jak z górki, znaczy kolejne filmy powstawały jeden po drugim ;-)

Od kilku lat tworzę już w Irlandii. Tutaj też powstały nagradzane na festiwalach m.in "Predator: Czas Celtów"czy "Dzieciak". Właśnie rozpocząłem prace nad moim pełnometrażowym debiutem, pod roboczym tytułem "Wybory których dokonujemy".

Od 2012r. na YouTubie prowadzę swój kanał "Marcinowe Recenzje", gdzie omawiam filmy, ciekawostki, nowości, najlepsze 10tki itp. Na moim You Tubie dowiesz się również czy warto się wybrać na dany film do kina, co szykują twórcy filmowi czy powstanie "Rambo 60" lub "Prawnuk laleczki Chucky podbija Warszawę" oraz dlaczego Oskary nie są przyznawane najlepszym filmom. 

Poniżej kilka przykładowych projektów:

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Trzask Trzykowski
Trzask Trzykowski
Próg: 20 zł
LANCpl
LANCpl
Próg: 40 zł