Marcinowe Recenzje

W Patronite od 19.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1184

liczba Patronów: 1452

2 patronów
70 zł miesięcznie
260 zł łącznie
Miłośnik kina, twórca filmów m.in. "Rozbitkowie", "Predator: Czas Celtów" oraz "Dzieciak". Od 2012r. youtuber, który surowo ocenia filmy.

O Autorze

Jestem fanem kina. Moja miłość rozpoczęła się w 1993r. i trwa nieprzerwanie aż do dzisiaj.

Jeśli mam czas to kręcę filmy. Na początku moje filmy powstawały w AKF Szwenk w Tarnowie (Amatorski Klub Filmowy). Pierwszy był film pt. "Rozbitkowie" za który otrzymałem nagrodę na Festiwalu Twórczości Niezależnej w Krakowie. Potem poszło jak z górki, znaczy kolejne filmy powstawały jeden po drugim ;-)

Od kilku lat tworzę już w Irlandii. Tutaj też powstały nagradzane na festiwalach m.in "Predator: Czas Celtów"czy "Dzieciak". Właśnie rozpocząłem prace nad moim pełnometrażowym debiutem, pod roboczym tytułem "Wybory których dokonujemy".

Od 2012r. na YouTubie prowadzę swój kanał "Marcinowe Recenzje", gdzie omawiam filmy, ciekawostki, nowości, najlepsze 10tki itp. Na moim You Tubie dowiesz się również czy warto się wybrać na dany film do kina, co szykują twórcy filmowi czy powstanie "Rambo 60" lub "Prawnuk laleczki Chucky podbija Warszawę" oraz dlaczego Oskary nie są przyznawane najlepszym filmom. 

Poniżej kilka przykładowych projektów:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni