Mechatronika dla Wszystkich

W Patronite od 06.05.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
205 łącznie
Nasz zespół składa się z ambitnych osób, które traktują mechatronikę jako poważną dziedzinę nauki i chcą pomagać innym osobą w jej zrozumieniu. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności mechatroniczne, ponieważ mechatronika to nie tylko nauka lub hobby to życie.

O Autorze

Naszym głównym celem jest tworzenie poradników i pomaganie osobom, które chcą zdobywać wiedzę w dziedzinie mechatroniki. Obecnie osiągnęliśmy dość dużo, ponieważ jesteśmy jedynymi osobami, które przybliżają Polskiej społeczności wiedzę na temat Pneumatyki. Powstały już na naszym kanale 2 serie tutoriali programu Festo Fluidsim, które cieszą się naprawdę dużą popularnością.

Dodatkowo staramy się też rozwijać programy z zakresu robotyki:

W przyszłości chcemy też publikować nie tylko filmy instruktażowe. Mamy też na celu ukazywanie Wam nowych technologii.

Obecnie pracujemy nad szeregiem nowych darmowych tutoriali związanych z automatyzacją przemysłową. Dlatego też potrzebujemy dość spore wsparcie finansowe związane chociażby z zakupem elementów takich jak: sterowniki PLC, falowniki, pneumatykę oraz oprogramowania. 

Nie zapominamy też o mechanice, czyli używania druku 3D do tworzenia ciekawych projektów. Liczymy że kolejny rok będzie o wiele lepszy niż poprzedni. 

Pracujemy też cały czas nad rozwojem naszych portali, o to aby przygotowane przez nas materiały miały zawsze odpowiednią oprawę graficzną oraz były odpowiednio obrobione. 

Zachęcamy wszystkich do Wspierania Nas.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Jakub Rupniewski
Jakub Rupniewski
Próg: 20 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł