Mechatronika dla Wszystkich

Nasz zespół składa się z ambitnych osób, które traktują mechatronikę jako poważną dziedzinę nauki i chcą pomagać innym osobą w jej zrozumieniu. Cały czas rozwijamy nasze umiejętności mechatroniczne, ponieważ mechatronika to nie tylko nauka lub hobby to życie.

O Autorze

Naszym głównym celem jest tworzenie poradników i pomaganie osobom, które chcą zdobywać wiedzę w dziedzinie mechatroniki. Obecnie osiągnęliśmy dość dużo, ponieważ jesteśmy jedynymi osobami, które przybliżają Polskiej społeczności wiedzę na temat Pneumatyki. Powstały już na naszym kanale 2 serie tutoriali programu Festo Fluidsim, które cieszą się naprawdę dużą popularnością.

Dodatkowo staramy się też rozwijać programy z zakresu robotyki:

W przyszłości chcemy też publikować nie tylko filmy instruktażowe. Mamy też na celu ukazywanie Wam nowych technologii.

Obecnie pracujemy nad poszerzaniem naszej wiedzy z zakresu projektowania CAD i w późniejszym etapie chcemy stworzyć dla Was, DARMOWĄ serię tutorialu, aby każdy mógł zapoznać się z takimi programami jak Inventor lub Fusion 360. 

Dodatkowo prowadzimy badania związane z wytrzymałością druku 3D. Pomoże to zrozumieć jakie wypełnienia są najlepsze i jakie temperatury druku. Wkładamy w takie projekty dużo starań i chcemy coraz bardziej się w tym kierunku rozwijać. 

Dodatkowo prowadzimy stronę www, którą w przyszłości chcemy poszerzyć o forum, gdzie każdy będzie mógł wymieniać się swoimi myślami i projektami. 

Nasz czas „Wolny” wykorzystujemy dość kreatywnie, ponieważ każdego dnia zastanawiamy się jaki wkład swój włożyć w naszą społeczność. Pracujemy nad kilkoma projektami i chętnie się podzielimy nasza wiedzą nabytą podczas ich realizacji. Już na naszej stronie WWW pojawiają się chociażby kody do Arduino. 

Zachęcamy wszystkich do Wspierania Nas.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)