Michał Włodarczyk

W Patronite od 25.06.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 879

Liczba Patronów: 855

Zostań Patronem
Kup na prezent
19 patronów
555 miesięcznie
15 325 łącznie
Cześć! Mam na imię Michał i jestem... socjologiem i teologiem, pastorem i youtuberem, naukowcem i praktykiem (aaa... prywatnie, to jeszcze jestem mężem i tatą). Prowadzę kanał na YouTube, na którym mówię o praktycznej duchowości, podejmuję trudne tematy i nagrywam podcasty z najlepszymi gośćmi ever.

O Autorze

Staram się robić dobre treści w necie. Dobre, czyli  pomocne w zrozumieniu świata wokół i czynieniu go odrobinę lepszym miejscem do życia. Chrześcijaństwo (niestety ciągle wbrew odczuciu wielu osób) to nie zacietrzewienie i rygoryzm, ale radość, otwartość, kreatywność, tolerancja i szacunek dla każdego. To niesamowite, jak w wielu z Was tęskni za takim mówieniem o Bogu i utożsamia się z tym co robię, mówiąc o wierze, Bogu oraz dobrym, mądrym i spełnionym życiu. 

Nie szukam tu pieniędzy dla siebie - mam świetną pracę (jestem pastorem) i nie chcę tego zmieniać. Kanał systematycznie rośnie i żeby się dalej rozwijać, potrzebujemy pieniędzy.  Produkcja, montaż, wyjazdy, obsługa portalu, to wszystko generuje coraz większe koszty. Wiemy, że warto je ponosić! Nie ma tygodnia, żeby ktoś nie napisał o tym, jak umieszczane na moim kanale treści okazały się pomocne w odnalezieniu pokoju, radości i drogi do Boga. 

Mam jeszcze wiele pomysłów, które bardzo chciałbym zrealizować. Skala działania przy kanale na YT dawno już przekroczyła miejsce, w którym wszystko mogę zrobić sam albo jedynie w oparciu o entuzjazm i oddanie wolontariuszy (to są naprawdę bohaterowie!). Żeby zrobić kolejny krok, potrzebuję współpracowników, którzy najśmielsze marzenia potrafią zamienić w bardzo konkretne działania i projekty.

Zostając Patronem, możesz pomóc nam dotrzeć jeszcze dalej. Hasło tego, co razem robimy i do współpracy przy czym chcę Ciebie zaprosić, brzmi: "za piękna jest Ewangelia, żeby ją przemilczeć". Środki tu zebrane chcemy przeznaczyć na coraz głośniejsze jej wykrzyczenie! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Sławomir Maślanka
Sławomir Maślanka
Próg: 50 zł
Tadeusz Zielenkiewicz
Tadeusz Zielenkiewicz
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Michał Grochowiecki
Michał Grochowiecki
Próg: 50 zł