Milena Wiśniewska

W Patronite od 18.10.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1620

Liczba Patronów: 2193

Zostań Patronem
Kup na prezent
2 patronów
120 miesięcznie
3 190 łącznie
Nazywam się Milena i opowiadam obrazami. Maluję i tworzę odkąd pamiętam i spełniam się w tym. Malarstwo to całe moje życie, rodzaj terapii, medytacji i wyrażania siebie. Prowadzę własną pracownię, chcę dzielić się tym co wypływa z mojego serca i wnętrza.

O Autorze

Cześć. Nazywam się Milena i opowiadam obrazami. Maluję i tworzę odkąd pamiętam i spełniam się w tym. 

Liceum Plastyczne, a potem studia artystyczne tylko potwierdziły to co czułam – pasję i miłość do tego co robię.

Na studiach i po uzyskaniu tytułu magistra Sztuk Pięknych upewniłam się, że jest to coś co chcę robić na co dzień, bo artystą jest się zawsze. Założyłam więc własną pracownię aby dzielić się swoją energią i dziełami, które powstają w moim sercu.

Poprzez malarstwo wyrażam siebie i swoje uczucia. Malarstwo dla mnie jest formą terapii i medytacji – zanurzam się w tworzenie, które źródło ma w moim wnętrzu i odrywam się ze spokojem od rzeczywistości. 

Każdy obraz jest przekazem tego uczucia, ponieważ każdy twórca wnosi w obraz swój wkład energetyczny, a ta energia jest później oddawana odbiorcy. Energia twórcy przenosi się bowiem na obraz. 

Malowałam obrazy na sprzedaż i zamówienie już na studiach, po studiach podjęłam się pracy, która nauczyła mnie dużo i przygotowała do samodzielnego prowadzenia własnej pracowni. Bałam się i czułam lęk przed zrobieniem tego kroku, więc zwlekałam. Tego lata moje zdrowie i ciało, popchnęło mnie do tego, nie miałam wyjścia, zrezygnowałam z pracy i postawiłam na siebie, a wszechświat mnie w tym wspiera. Moim największym celem jest prowadzenie nadal własnej pracowni, która wiąże się z wydatkami, wynajmowanym mieszkaniem, gdzie mam odpowiednią przestrzeń do tworzenia, co wiąże się inwestycją w materiały i rozwój.

Interesuje mnie rozwój osobisty, pokochanie siebie w każdej wersji, w każdym stanie, co poradzi do akceptacji życia i tego co Nam przynosi. 

W moich obrazach zawarta jest jakość miłości, wolności, radości, ochrony, spokoju, harmonii lub dobrobytu. 

Każdy obraz jest wyjątkowy, unikalny, chcę włożyć w nie tylko takie emocje jakie potrzebuje osoba, dla której obraz jest malowany. Obrazy malowane z intencją pomagają przetransformować to co już nie służy w życiu, a otworzyć na to co nowe i pozytywne. 

W przyszłości chcę rozwinąć swoją pracownie, moim marzeniem jest  stworzyć miejsce na wsi, z której pochodzę, gdzie ludzie będą mogli połączyć odpoczynek ze swoją wewnętrzna kreacją, prowadzić warsztaty z malarstwa intuicyjnego i zakresu art terapii oraz pracy w glinie, która jest moją drugim sposobem na wyrażanie siebie. 

Terapia sztuką jest skuteczna zwłaszcza w przypadku osób mających kłopoty z komunikacją werbalną, zmagających się z depresją, nerwicami , zaburzeniami lękowymi, leczących uzależnienia lub u ludzi, którzy po jakiejś traumie starają się powrócić do normalnego funkcjonowania.

Z własnego doświadczenie wiem jak ekspresja artystyczna powoduje w człowieku uczucie wyzwolenia, uwolnienia i odpuszczenia. Polega to na tym, że w pewnym momencie, gdy intensywnie i z zaangażowaniem pracujemy nad swoim dziełem, "puszczają" blokady emocjonalne, nagromadzone emocje znajdują w końcu ujście, lęki ustępują, zmniejsza się napięcie. 

Prowadzę Instagrama i profil na Facebooku przyznaczony do dzielenia się swoimi pracami i uczuciami, inspiracjami, wypływającymi z mojego wnętrza, które wiążą się z miłością do samego siebie i rozwojem świadomości. Małymi krokami, otwieram się na dzielenie własną prawdą. Chcę więcej malować tego co, rodzi się w moim sercu i puszczać to w świat. 

Wasz patronat pozwoli mi tworzyć, rozwinąć skrzydła i skupić się na własnym rozwoju, który przybliży mnie do spełnienia marzenia, o miejscu wytchnienia dla wielu dusz. Poprzez  uczestnictwo w kursach i warsztatach, odpowiednio przygotuję się do prowadzenia tej przestrzeni dla innych. Będę bardzo wdzięczna za każde wsparcie.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika