Milioner nie z przypadku

W Patronite od 13.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1466

liczba Patronów: 1148

3 patronów
30 zł miesięcznie
3 155 zł łącznie
Cześć. Witam Cie na moim Patronite Jeżeli tu trafiłeś to za pewne chcesz dołączyć do naszej grupki. Porady tam będą znacznie dokładniejsze i łatwiejsze do przetworzenia. W dość prosty sposób pomogę Ci przekonać się, że lepiej jest handlować niż FP kupować :)

O Autorze

Cześć

Jestem Daniel i mam 22 lata. Od niedawna postanowiłem, że swoje metody przeleję na papier co skończyło się tym, że prowadzę stronę Milioner nie z przypadku.

Zajmuję się FIFĄ 20 i uczę w jaki sposób handlować nie przemęczając się zbytnio. Pokazuję, że ilość fifa points władowana na Twoje konto nie oznacza, że będziesz miał naprawdę dobry skład. Co innego dobre zarządzanie swoimi coinsami. Samym handlem zajmuję się od FIFY 2017. Z roku na rok mój transfer profit sukcesywnie się powiększa w ubiegłym roku sięgnął ponad 20mln coinsów co wydaje mi się niezłym wynikiem. Skończyłem go z takim składem.

Moją stronę polubiło ponad 600 osób z czego jestem dumny bo prowadzę ją dopiero od 3 miesięcy. Posiadam też własną grupę do której dołączyło 400 osób w przeciągu tygodnia. Moje porady znajdują się na kilku grupach zajmujących się handlem i cieszą się dużym zainteresowanie. Jeżeli chodzi o tą odsłonę FIFY to w tym momencie mój transfer profit przekroczył już 8 mln coinsów i zbliża się do 8.5 . Oprócz strony i grup gdzie się udzielam prowadzę też kanał na Youtube gdzie pokazałem jak w prosty i bez bolesny sposób z niskim nakładem czasu i co najważniejsze z małym budżetem łatwo zarobić naprawdę dobre pieniążki Z 30k zrobiłem 1.5 mln w 2 tygodnie. Brzmi nie realnie ?

Nic bardziej mylnego dołącz do mnie i sprawdź, że jeżeli bardzo się postarasz to wszystko jest możliwe. Podrzucam swój pierwszy odcinek. Mam nadzieję, że Cię zaciekawi i zostaniesz ze mną na dłużej.

Pozdrawiam :)

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni