Milioner nie z przypadku

W Patronite od 13.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
3 260 łącznie
Cześć. Witam Cie na moim Patronite Jeżeli tu trafiłeś to za pewne chcesz dołączyć do naszej grupki. Porady tam będą znacznie dokładniejsze i łatwiejsze do przetworzenia. W dość prosty sposób pomogę Ci przekonać się, że lepiej jest handlować niż FP kupować :)

O Autorze

Cześć
UWAGA PATRON NIE DAJE DOSTEPU DO DISCORDA

Jestem Daniel i mam 22 lata. Od niedawna postanowiłem, że swoje metody przeleję na papier co skończyło się tym, że prowadzę stronę Milioner nie z przypadku.

Zajmuję się FIFĄ 20 i uczę w jaki sposób handlować nie przemęczając się zbytnio. Pokazuję, że ilość fifa points władowana na Twoje konto nie oznacza, że będziesz miał naprawdę dobry skład. Co innego dobre zarządzanie swoimi coinsami. Samym handlem zajmuję się od FIFY 2017. Z roku na rok mój transfer profit sukcesywnie się powiększa w ubiegłym roku sięgnął ponad 20mln coinsów co wydaje mi się niezłym wynikiem. Skończyłem go z takim składem.

Moją stronę polubiło ponad 600 osób z czego jestem dumny bo prowadzę ją dopiero od 3 miesięcy. Posiadam też własną grupę do której dołączyło 400 osób w przeciągu tygodnia. Moje porady znajdują się na kilku grupach zajmujących się handlem i cieszą się dużym zainteresowanie. Jeżeli chodzi o tą odsłonę FIFY to w tym momencie mój transfer profit przekroczył już 8 mln coinsów i zbliża się do 8.5 . Oprócz strony i grup gdzie się udzielam prowadzę też kanał na Youtube gdzie pokazałem jak w prosty i bez bolesny sposób z niskim nakładem czasu i co najważniejsze z małym budżetem łatwo zarobić naprawdę dobre pieniążki Z 30k zrobiłem 1.5 mln w 2 tygodnie. Brzmi nie realnie ?

Nic bardziej mylnego dołącz do mnie i sprawdź, że jeżeli bardzo się postarasz to wszystko jest możliwe. Podrzucam swój pierwszy odcinek. Mam nadzieję, że Cię zaciekawi i zostaniesz ze mną na dłużej.

Pozdrawiam :)

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem