Miniaturowa

W Patronite od 11.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
480 łącznie
Na blogu Miniaturowa.pl przełamuję stereotypy na temat osób z niepełnosprawnością. Inspiruję i motywuję innych do pozytywnych zmian w swoim życiu. Humorem, ciętym językiem i dystansem do świata udowadniam, że blogi osób z niepełnosprawnością nie muszą być nudne i niepotrzebne.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Agata, jestem autorką bloga Pani Miniaturowa.
Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Chodzące logo, marka sama w sobie -> Pani Miniaturowa <- Lubię sobie żartować, że jako osoba z niepełnosprawnością jestem szamponem 2 w 1. No wiesz - niepełnosprawna fizycznie, a na dodatek niskorosła. Na szczęście z mojego największego kompleksu udało mi się stworzyć mój największy atut, który jest moją mocą!

Nauczono mnie, że zawsze mam sobie dawać radę, bez względu na wszystko. Wpojono mi, że mam próbować pokonać każdą kłodę, jaką życie rzuci mi pod nogi oraz przeskoczyć każdą barierę, która przede mną wyrośnie. I to właśnie robię! Próbuję. Staram się. I, mam nadzieję, daję dobry przykład innym. Nie tylko osobom z niepełnosprawnościami! 

Walczę. Lecz prawdą pozostaje fakt, że w dwa lata temu podupadłam na zdrowiu tak nagle i tak mocno, że musiałam ratować się operacją. Nie przypuszczałam, że po połowie dzieciństwa spędzonego w szpitalach, ten koszmar jeszcze do mnie wróci. Operacja wszczepienia endoprotezy kosztowała mnie oszczędności życia, wzięłam kredyt, wsparli mnie również moi bliscy, a także mój ówczesny szef. Na szczęście daliśmy radę!

W trudnych chwilach nie pytałam Was, Czytelników, o pomoc finansową, bo najważniejsze dla mnie jest Wasze wsparcie duchowe. To że zawsze ze mną byliście. Pocieszaliście mnie i trzymaliście za mnie kciuki. Pamiętacie, jak kibicowaliście mi, kiedy uczyłam się od nowa chodzić ? (kliknij, aby obejrzeć video). Przekazaliście mi wtedy tyle pozytywnej energii! Dziękuję!

Kocham blogować i radzę sobie z utrzymaniem bloga, ale ostatnimi czasy dopytujecie mnie: 
- kiedy zaczniesz nagrywać live`y?
- czy będziesz jeszcze występowała w sesjach foto?
- czy planujesz prezentować modę dla osób niskorosłych?
- kiedy otworzysz swój kanał na YouTube? (Już utworzyłam, szukaj Pani Miniaturowa na YT)
- kiedy zaprezentujesz recenzje produktów, których używasz, miejsc, w których bywasz?

Nie mam aparatu, statywów, ani lamp. Nie mam mikrofonu, a nawet najtańsze tło fotograficzne pozostaje w sferze marzeń. Za to mam kredyt do spłacenia i dług wdzięczności wobec rodziny. Wszystkie zdjęcia na blogu pochodzą z darmowych banków zdjęć lub są robione starym smartfonem, który powoli odmawia posłuszeństwa. Za każdym razem, gdy się wyłącza, nie mam pewności, czy uruchomi się ponownie.

Zwracacie uwagi na niedociągnięcia i liczne braki. Właśnie dotarłam do punktu, z którego bez dodatkowych funduszy nie będę mogła pójść dalej.

Dlatego dziś przychodzę do Ciebie z pytaniem: wesprzesz mnie w rozwoju mojego bloga? 
Zostaniesz moim Patronem?

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem