Miniaturowa

W Patronite od 11.02.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
480 łącznie
Na blogu Miniaturowa.pl przełamuję tabu i stereotypy na temat osób z niepełnosprawnościami. Inspiruję i motywuję innych do pozytywnych zmian w swoim życiu. Humorem, ciętym językiem i dystansem do świata udowadniam, że blogi osób z niepełnosprawnością nie muszą być nudne i niepotrzebne.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Agata, jestem autorką bloga Pani Miniaturowa. Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Chodzące logo, marka sama w sobie -> Pani Miniaturowa <- Lubię sobie żartować, że jako osoba z niepełnosprawnością jestem szamponem 2 w 1. No wiesz - niepełnosprawna fizycznie, a na dodatek niskorosła. Na szczęście z mojego największego kompleksu udało mi się stworzyć mój największy atut, który jest moją mocą!

Nauczono mnie, że zawsze mam sobie dawać radę, bez względu na wszystko. Wpojono mi, że mam próbować pokonać każdą kłodę, jaką życie rzuci mi pod nogi oraz przeskoczyć każdą barierę, która przede mną wyrośnie. I to właśnie robię! Próbuję. Staram się. I mam nadzieję, daję dobry przykład innym. Nie tylko osobom z niepełnosprawnościami! 

Walczę. Lecz prawdą pozostaje fakt, że w 2017 roku podupadłam na zdrowiu tak nagle i tak mocno, że musiałam ratować się operacją. Nie przypuszczałam, że po połowie dzieciństwa spędzonego w szpitalach, ten koszmar jeszcze do mnie wróci. Operacja wszczepienia endoprotezy kosztowała mnie oszczędności życia, wzięłam kredyt, wsparli mnie również moi bliscy, a także mój ówczesny szef. Na szczęście daliśmy radę!

W tamtych trudnych chwilach nie prosiłam Was - moich Czytelników o pomoc finansową. Ale zawsze ze mną byliście. Pocieszaliście mnie i trzymaliście za mnie kciuki. Pamiętacie, jak kibicowaliście mi, kiedy uczyłam się od nowa chodzić ? (kliknij, aby obejrzeć video). Przekazaliście mi wtedy tyle pozytywnej energii! Dziękuję!

Kocham blogować, lecz ostatnimi czasy moje zdrowie ponownie drastycznie się pogorszyło. Wolne środki finansowe przeznaczam na przedmioty codziennego użytku, które niwelują ból, dolegliwości, lub usprawniają moje życie. Nadal spłacamy kredyt, który wzięliśmy m.in. na moje leczenie w 2017 roku. Gdy tylko mogę korzystam z prywatnych zabiegów rehabilitacyjnych, których jedna seria(!) pochłania 1/4 moich przychodów. Staram się dodatkowo dorabiać, ale jest to powoli ponad moje siły. Ból staje się silniejszy. 

Boje się, że gdy przyjdzie pora zapłacenia faktur za bloga... już po prostu nie będzie mnie na to stać. Pani Miniaturowa przestanie istnieć, a tego bardzo bym nie chciała. Nie po tych wszystkich latach, które poświęciłam, by pomagać na nim innym ludziom.

Dlatego dziś przychodzę do Was wszystkich i do każdego z osobna z pytaniem:
Wesprzesz mnie w zachowaniu bloga? 
Zostaniesz moim Patronem?

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika