Miniaturowa

Na blogu Miniaturowa przełamuję stereotypy na temat osób z niepełnosprawnością. Inspiruję i motywuję innych do pozytywnych zmian w swoim życiu. Humorem, ciętym językiem i dystansem do świata udowadniam, że blogi osób niepełnosprawnych wcale nie muszą być nudne.

O Autorze

Cześć!

Mam na imię Agata, jestem autorką bloga Pani Miniaturowa.
Moim znakiem rozpoznawczym jest wzrost. Chodzące logo, marka sama w sobie -> Pani Miniaturowa <- Lubię sobie żartować, że jako osoba z niepełnosprawnością jestem szamponem 2 w 1. No wiesz - niepełnosprawna fizycznie, a na dodatek niskorosła. Na szczęście z mojego największego kompleksu udało mi się stworzyć mój największy atut, który jest moją mocą!

Nauczono mnie, że zawsze mam sobie dawać radę, bez względu na wszystko. Wpojono mi, że mam próbować pokonać każdą kłodę, jaką życie rzuci mi pod nogi oraz przeskoczyć każdą barierę, która przede mną wyrośnie. I to właśnie robię! Próbuję. Staram się. I, mam nadzieję, daję dobry przykład innym. Nie tylko osobom z niepełnosprawnościami! 

Walczę. Lecz prawdą pozostaje fakt, że w dwa lata temu podupadłam na zdrowiu tak nagle i tak mocno, że musiałam ratować się operacją. Nie przypuszczałam, że po połowie dzieciństwa spędzonego w szpitalach, ten koszmar jeszcze do mnie wróci. Operacja wszczepienia endoprotezy kosztowała mnie oszczędności życia, wzięłam kredyt, wsparli mnie również moi bliscy, a także mój ówczesny szef. Na szczęście daliśmy radę!

W trudnych chwilach nie pytałam Was, Czytelników, o pomoc finansową, bo najważniejsze dla mnie jest Wasze wsparcie duchowe. To że zawsze ze mną byliście. Pocieszaliście mnie i trzymaliście za mnie kciuki. Pamiętacie, jak kibicowaliście mi, kiedy uczyłam się od nowa chodzić ? (kliknij, aby obejrzeć video). Przekazaliście mi wtedy tyle pozytywnej energii! Dziękuję!

Kocham blogować i radzę sobie z utrzymaniem bloga, ale ostatnimi czasy dopytujecie mnie: 
- kiedy zaczniesz nagrywać live`y?
- czy będziesz jeszcze występowała w sesjach foto?
- czy planujesz prezentować modę dla osób niskorosłych?
- kiedy otworzysz swój kanał na YouTube? (Już utworzyłam, szukaj Pani Miniaturowa na YT)
- kiedy zaprezentujesz recenzje produktów, których używasz, miejsc, w których bywasz?

Nie mam aparatu, statywów, ani lamp. Nie mam mikrofonu, a nawet najtańsze tło fotograficzne pozostaje w sferze marzeń. Za to mam kredyt do spłacenia i dług wdzięczności wobec rodziny. Wszystkie zdjęcia na blogu pochodzą z darmowych banków zdjęć lub są robione starym smartfonem, który powoli odmawia posłuszeństwa. Za każdym razem, gdy się wyłącza, nie mam pewności, czy uruchomi się ponownie.

Zwracacie uwagi na niedociągnięcia i liczne braki. Właśnie dotarłam do punktu, z którego bez dodatkowych funduszy nie będę mogła pójść dalej.

Dlatego dziś przychodzę do Ciebie z pytaniem: wesprzesz mnie w rozwoju mojego bloga? 
Zostaniesz moim Patronem?

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)