Karol Modzelewski

W Patronite od 22.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 81

Liczba Patronów: 74

Zostań Patronem
Kup na prezent
273 patronów
5 965 miesięcznie
64 895 łącznie
Jestem stand-uperem. Moja główna działalność obecnie, w związku z tym, że jesteśmy zajęci wygrywaniem z pande*ią to seria NEWSY BEZ WIRUSA na YouTube, gdzie podsumowuję to co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni, a co nie zawiera słów takich jak: wir*s, pande*ia, i o tym, że wszyscy zginiemy.

O Autorze

Hej

To zrzutka na Newsy Bez Wirusa. Czyli serię, którą tworzę na YouTube a w której podsumowuję to co dzieje się na świecie a co nie zawiera w sobie słów "wir*s, pande*ia" i ogólnie o tym, że wszyscy zginiemy. 

Od tego tam można odetchnąć.

Pozytywnie, lekko, ze świadomością, że na świecie nadal jest masa rzeczy z których można się śmiać, są ludzie których warto wypunktować i tyle samo rzeczy które podnoszą na duchu. 

Jeśli kojarzycie Newsy i chcecie mnie wesprzeć w ich tworzeniu małą kwotą, stać się ich częścią, to dla mnie niesamowicie motywujące, wspierające i szczerze wzruszające, bo robię to dla frajdy dzielenia się czymś pozytywnym i ciekawym i jeśli ktoś chce do mnie dołączyć to zajebiście i wielka piona :) 

Jeśli zrzutka się uda, postaram się, aby pojawiały się od czasu do czasu dodatkowe specjalne odcinki. Nie wiem jak często i nie wiem jakie. Wiem, że chciałbym robić ich jak najwięcej. 

 I w zasadzie to na tym to polega :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michal Greber
Michal Greber
Próg: 100 zł
piotr Vincenty
piotr Vincenty
Próg: 5 zł
Kasia Soltysiak
Kasia Soltysiak
Próg: 5 zł
Sebastian Tiger Weeds
Sebastian Tiger Weeds
Próg: 50 zł
leszy
leszy
Próg: 10 zł
Magdalena
Magdalena
Próg: 5 zł