Avatar użytkownika

Jacek Boroń

0
patronów
0 
miesięcznie
0 
łącznie
0
patronów
0 zł 0 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

15 zł miesięcznie
Dziękuję Ci za wsparcie. Dla mnie każda kwota jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się podobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Będziesz mógł dzięki wsparciu oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT , możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Raz w miesiącu w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał.
19 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda kwota jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT , możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Raz w miesiącu w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.
29 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda kwota jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT , możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie jedno zdjęcie (plik) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.
49 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda kwota jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT , możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie trzy zdjęcia (pliki) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.
90 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. To jest już konkretna kwota. Dla mnie każda złotówka jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT, możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie pięć zdjęć (plików) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp. * Co cztery miesiące będziesz mógł wybrać jedno zdjęcie, które wydrukuje na papierze w formacie 30 x 40 cm i prześlę na wskazany adres.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.

* W/w bonusy dotyczą osób, które wspierać mnie będą comiesięcznymi wpłatami.
150 zł miesięcznie
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. To jest już konkretna kwota. Dla mnie każda złotówka jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT, możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie dziesięć ( 10 ) zdjęć (plików) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp. Co cztery miesiące będziesz mógł wybrać dwa zdjęcia, które wydrukuje na papierze w formacie 30 x 40 cm i prześlę na wskazany adres.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.
199 zł miesięcznie
Taka kwota naprawdę da mi wielką motywację do działania. Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda złotówka jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT, możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie piętnaście (15) zdjęć (plików) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp. * Co cztery miesiące będziesz mógł wybrać trzy zdjęcia, które wydrukuje na papierze w formacie 30 x 40 cm i prześlę na wskazany adres.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.

* W/w bonusy dotyczą osób, które wspierać mnie będą comiesięcznymi wpłatami.
250 zł miesięcznie
Czy to jest naprawdę możliwe ? Wierzę że tak. Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda złotówka jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT , możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie dwadzieścia (20) zdjęć (plików) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp. * Co cztery miesiące będziesz mógł wybrać trzy zdjęcia, które wydrukuje na papierze w formacie 30 x 40 cm i prześlę na wskazany adres.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.

* W/w bonusy dotyczą osób, które wspierać mnie będą comiesięcznymi wpłatami.
399 zł miesięcznie
Zastanawiam się czy to jest możliwe? Ale cóż spróbować warto. Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia. Dla mnie każda złotówka jest ważna ponieważ daje mi to możliwość działania w temacie makro. Mam nadzieję, że moje materiały Ci się spodobają i zostaniesz ze mną na dłużej. Dzięki wsparciu będziesz mógł oglądać niesamowity świat makro. W zamian za wsparcie, jeżeli wyrazisz chęć i zgodę w kolejnych materiałach filmowych publikowanych na YT, możesz być wymieniany w formie imienia i nazwiska lub nicku pod hasłem "Dołączyli i wspierają mnie". Co miesiąc w specjalnym spocie będą wymieniani darczyńcy, którzy wspierają mój kanał. Raz w miesiącu będziesz mógł wybrać dla siebie dwadzieścia ( 20) zdjęć (plików) w wysokiej rozdzielczości, które będziesz mógł dla własnych potrzeb umieścić np na swojej stronie ( z podaniem autora zdjęcia), wydrukować itp. * Co cztery miesiące będziesz mógł wybrać trzy zdjęcia, które wydrukuje na papierze w formacie 30 x 40 cm i prześlę na wskazany adres. * Będziesz też mógł wybrać cztery pliki filmowe do prywatnego użytku.
W/w bonusy dotyczą osób, które wspierać mnie będą comiesięcznymi wpłatami.
Bardzo się cieszę jeżeli zdecydujesz się na tą comiesięczną kwotę wsparcia.

* W/w bonusy dotyczą osób, które wspierać mnie będą comiesięcznymi wpłatami.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Jacek Boroń w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Mój Makro Świat to świat makro, który filmuje i fotografuje od kliku lat. Od października 2020 roku na kanale na You Tube publikuje filmy w formie poradników oraz filmów przyrodniczych. Na Instagramie publikuje zdjęcia o tematyce makro.


 

Mój Makro Świat to świat makro, który filmuje i fotografuje od kliku lat. Od października 2020 roku na kanale na YouTube publikuje filmy w formie poradników oraz filmów przyrodniczych. Na Instagramie, publikuje zdjęcia o tematyce makro.

Zapraszam na mój kanał na YouTube

https://www.youtube.com/channel/UC-LWbR0cO7HAQTeesk_KyXQ/videos

Dłuższe materiały staram się publikować raz w tygodniu ew raz na dwa tygodnie. Tzwn Video portrety raz w tygodniu.

Czas jaki poświęcam na realizację, montaż materiałów wideo i fotograficznych to jest kilkanaście godzin tygodniowo. Koszty realizacji do tej pory pokrywałem samodzielnie, jednak chcąc rozwijać kanał koszty niestety rosną. Przejazdy, serwis sprzętu, inwestycje w akcesoria itp niestety generują koszta. Jeżeli dzięki Wam będę mógł dalej kontynuować i rozwijać kanał będę strasznie zadowolony. Średni koszt miesięcznego utrzymania kanału kształtuje się od 500 do maks 800 zł. (stan na listopad 2021r).  Od sierpnia moje zdjęcia można wydrukować przechodząc na stronę https://jacek-boron.picsell.eu/gallery/77 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Jacek Boroń już teraz!

Zostań Patronem

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.