Jacek Boroń

W Patronite od 08.11.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Mój Makro Świat to świat makro, który filmuje i fotografuje od kliku lat. Od października 2020 roku na kanale na You Tube publikuje filmy w formie poradników oraz filmów przyrodniczych. Na Instagramie publikuje zdjęcia o tematyce makro.

O Autorze


 

Mój Makro Świat to świat makro, który filmuje i fotografuje od kliku lat. Od października 2020 roku na kanale na YouTube publikuje filmy w formie poradników oraz filmów przyrodniczych. Na Instagramie, publikuje zdjęcia o tematyce makro.

Zapraszam na mój kanał na YouTube

https://www.youtube.com/channel/UC-LWbR0cO7HAQTeesk_KyXQ/videos

Dłuższe materiały staram się publikować raz w tygodniu ew raz na dwa tygodnie. Tzwn Video portrety raz w tygodniu.

Czas jaki poświęcam na realizację, montaż materiałów wideo i fotograficznych to jest kilkanaście godzin tygodniowo. Koszty realizacji do tej pory pokrywałem samodzielnie, jednak chcąc rozwijać kanał koszty niestety rosną. Przejazdy, serwis sprzętu, inwestycje w akcesoria itp niestety generują koszta. Jeżeli dzięki Wam będę mógł dalej kontynuować i rozwijać kanał będę strasznie zadowolony. Średni koszt miesięcznego utrzymania kanału kształtuje się od 500 do maks 800 zł. (stan na listopad 2021r).  Od sierpnia moje zdjęcia można wydrukować przechodząc na stronę https://jacek-boron.picsell.eu/gallery/77 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent