Wędkarska Ekipa - Morska TV

16 patronów
690 miesięcznie
Morska Ekipa to grupa wsparcia kanału MorskaTV. Tworzymy zespół ludzi, którzy chcą promować wędkarstwo morskie, spotykać się na plaży, wspólnie łowić i wymieniać się doświadczeniami...

O Autorze

Michał sam sobie nie poradzi w prowadzeniu kanału. Naszym celem jest pomagać mu tak by MorskaTV była coraz lepsza, ciekawsza i docierała do coraz większej grupy ludzi... Dołącz do Morskiej Ekipy i wesprzyj finansowo funkcjonowanie MorskiejTV!


 

Nazywam się Michał Ceszke, pochodzę z Władysławowa i od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube: Wędkarstwo Morskie - MorskaTV (dawniej WładekTV). Lubię wędkować w morzu ale moją pasją jest tworzenie filmów wędkarskich i dzielenie się wiedzą z innymi. Przez minione 7 lat wiele się nauczyłem oraz poznałem masę wspaniałych ludzi. Dzięki nim na kanale MorskaTV powstało ponad 600 filmów!

Co dalej?

Mamy prężnie działający kanał, setki filmów i ponad 12 tysięcy subskrybentów! Tak jak widzicie jest dobrze. Wierzę, że wspólnie damy radę dalej rozwijać ten kanał. Ja oferuję swój czas, umiejętności oraz oczywiście siebie. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu mamy coś zupełnie innego i "swojego" na YouTube - nasz morski kanał informacyjny MorskaTV
 

Przykładowa DEBATA - dobrze bawimy się i pomagamy innym...

 

Przykładowy film z serii Morskie Miejscówki

 


 

A było to tak...

2001-2013

Zawsze interesowałem się informatyką i nowoczesnymi technologiami. Dlatego przecierając szlaki w internecie założyłem jeden z pierwszych portali turystycznych. Ponieważ mieszkałem we Władysławowie - skupiłem się na promowaniu tej miejscowości. Portal nazwałem Władek - od nazwy miejscowości :) www.wladek.pl Początki były bardzo trudne ale już 5 lat później portal przyniósł pierwsze dochody a 10 lat później było naprawdę dobrze :)

2013-2014

3, 2, 1 - zaczynamy - początki naszej TV to filmiki tworzone dla wczasowiczów. Chodziło o to by pokazać nasze przepiękne Morze Bałtyckie o różnych porach roku. Te filmy są bardzo amatorskie ale dzięki nim nauczyłem się obsługiwać kamerę oraz wrzucać je do YouTube...

2014-2016

To czas w którym odkryłem MORZE jako świetny akwen do połowów. Poniżej mój pierwszy filmik z plaży nagrany w 2014 roku. Rok później zrobiłem już serię poradnikową o dorszach z kutra a kanał zmienił się z turystycznego w typowo wędkarski...

2016-2019

Postanowiłem prócz dzielenia się wiedzą i relacjonowania morskich imprez wędkarskich wraz z grupą zaprzyjaźnionych wędkarzy założyć Morski Klub Wędkarski. Nazwaliśmy go tak jak nazwa ówczesnego kanału na YouTube czyli Władek TEAM. Klub z roku na rok rósł w siłę i już po trzech latach miał ponad 100 aktywnych członków.

2019

Ten rok był przełomowy - zagraniczne firmy typu booking "wygryzły" mnie z rynku a co za tym idzie straciłem źródło utrzymania. W tym roku stery Klubu Władek TEAM przekazałem w inne ręce a sam rozpocząłem poszukiwania nowej pracy. Wiedziałem, że nie dam rady tyle czasu poświęcać na prowadzenie kanału (ponad 10 godzin tygodniowo + nagrywanie filmów w terenie) mając tradycyjną pracę (pełny etat + dojazdy i nadgodziny). Opcje były trzy - albo zamykam kanał MorskaTV, albo coś tam od czasu do czasu wrzucę by kanał całkiem nie padł albo idziemy na całość i wspólnie go prowadzimy wraz z widzami... W listopadzie 2019 stworzyłem film w którym proszę WAS o pomoc.

2020

TO BYŁ DLA MNIE SZOK - opcja zamknięcia kanału wisiała w powietrzu i wtedy pojawiliście się WY - widzowie Morskiej TV którzy wparli mnie nie tylko merytorycznie ale i finansowo... Dzięki wsparciu mogłem zakupić tak bardzo potrzebną kamerkę GO-PRO oraz zrobić lifting studia dzięki czemu zarówno filmy znad wody zrobiły się ciekawsze ale i DEBATY na żywo zostały na stałe wpisane do rozkładówki naszej TV... Oczywiście znalazłem też fajną pracę w szkole. Dzięki temu mogę wygospodarować czas niezbędny na stworzenie sobotnich filmów i przygotowanie się do merytorycznej niedzielnej debaty tematycznej...

W 2020 roku nasza telewizja, dzięki Wam poszybowała na zupełnie inny poziom. Udało się zrobić wiele ciekawych akcji:

 • wspomogliśmy finansowo Adę (była w śpiączce)
 • nawiązaliśmy kontakty z MIR oraz TVP
 • zakupiliśmy gadżety MorskiejTV (koszulki, smycze, kubki)
 • zakupiliśmy kamerę GO-PRO oraz drugą do studia (poczekalnia)
 • stworzyliśmy dwie nowe serie: Morskie Miejscówki i Morska Mucha
 • nagraliśmy serię o wędkowaniu w Kołobrzegu
 • wzięliśmy udział w projekcie zarybiania szczupakiem Zatoki Puckiej
 • Adam ufundował logo MorskaTV a Łukasz Morskiej Ekipy
 • wdrożyliśmy system nagradzania Patronów - certyfikaty

... oraz wiele innych spraw o których mówię w poniższym filmie :)

2021

Jest dobrze. Mamy ponad 12 tysięcy subskrybentów, prawie 600 filmów na kanele i prężnie działającą Morską Ekipę - czyli grupę wsparcia Morskiej TV. Dzięki widzom i ludziom dobrej woli udało nam się w rok nie tylko uratować kanał przez zamknięciem ale wznieść go na zupełnie inny poziom.

Dzięki Wam dostałem mega mocną motywację do dalszego rozwijania kanału. Często wspomagacie mnie jakimiś przedmiotami, które mogę w drodze losowania przekazać widzom na debatach. Aktywnie piszecie na czacie czy nawet występujecie w debatach osobiście czy to poprzez Skype czy połączenie telefoniczne... To bardzo ważne bo dzięki takiej postawie poruszamy o wiele więcej wątków a sam przekaz jest ciekawszy i lepszy.

Koniecznie muszę też podziękować wszystkim tym którzy zdecydowali się wesprzeć finansowo nasze akcje oraz samą telewizję. Dzięki Wam mam środki na benzynę, modernizację sprzętu oraz niezbędne opłaty. Od tego roku będę sukcesywnie dziękował MECENASOM MorskiejTV - dając im piękny wieszak Morskiej Ekipy.
Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
SEBASTIAN ZANIEWSKI
SEBASTIAN ZANIEWSKI
Próg: 100 zł
Adrian Toporski
Adrian Toporski
Próg: 50 zł
Bernadeta M-k
Bernadeta M-k
Próg: 30 zł
Dominik Stobbe
Dominik Stobbe
Próg: 30 zł
Grzegorz Krupa
Grzegorz Krupa
Próg: 50 zł