Wędkarska Ekipa - Morska TV

16 patronów
620 miesięcznie
Morska Ekipa to grupa wsparcia kanału MorskaTV. Tworzymy zespół ludzi, którzy chcą promować wędkarstwo morskie, spotykać się na plaży, wspólnie łowić i wymieniać się doświadczeniami...

O Autorze

Michał sam sobie nie poradzi w prowadzeniu kanału. Naszym celem jest pomagać mu tak by MorskaTV była coraz lepsza, ciekawsza i docierała do coraz większej grupy ludzi... Dołącz do Morskiej Ekipy i wesprzyj finansowo funkcjonowanie MorskiejTV!


 

Nazywam się Michał Ceszke, pochodzę z Władysławowa i od 2014 roku prowadzę kanał na YouTube: Wędkarstwo Morskie - MorskaTV (dawniej WładekTV). Lubię wędkować w morzu ale moją pasją jest tworzenie filmów wędkarskich i dzielenie się wiedzą z innymi. Przez minione 5 lat wiele się nauczyłem oraz poznałem masę wspaniałych ludzi. Dzięki nim na kanale MorskaTV powstało ponad 500 filmów! Z całego serca chciałbym dalej prowadzić kanał lecz w chwili obecnej bez Waszego wsparcia po prostu nie dam rady...

Start

Mamy prężnie działający kanał, setki filmów i ponad 11 tysięcy subskrybentów! Od kilku lat prowadzę wraz z kolegą z Władek TEAM prelekcje na tematy wędkarskie w szkole. Dzięki wsparciu sponsorów (pokrycie 1/3 potrzebnej kwoty) w 2019 roku zakupiłem nową kamerę. Portal wladek.pl pokrył pozostałą kwotę oraz koszty związane z zakupem mikrofonów, kamery podwodnej, wyposażenia studia i drona wraz z niezbędnym szkoleniem i egzaminem państwowym.

Co dalej?

Tak jak widzicie jest dobrze. Mamy niezbędny sprzęt a i ja przez minione 5 lat dużo się nauczyłem. Chciałbym móc kontynuować wędkarską misję edukacyjno - rozrywkową. Chciałbym być częściej nad wodą, przeprowadzać wywiady z ciekawymi ludźmi oraz dzielić się wiedzą z innymi... Nie zrozum mnie źle - dużo swojego czasu i zaangażowania włożyłem w kanał MorskaTV i nie chcę by ten projekt został zamknięty.

Przyszłość

Wierzę, że wspólnie damy radę nie tylko uratować kanał przed zamknięciem ale i zwiększyć jego potencjał. Oferuję swój czas, umiejętności oraz oczywiście siebie. Zapoznajcie się proszę z moim profilem i wesprzyjcie moją działalność - będę bardzo ale to bardzo wdzięczny. Do zobaczenia nad wodą. Część!


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem