Morsowa Mapa Polski

W Patronite od 18.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
15 łącznie
W wolnych chwilach staram się rozbudowywać mapę polskich morsowisk - by dzięki niej każdy mógł w prosty sposób odnaleźć najbliższy siebie klub "zimnolubnych".

W planach mam dalszą rozbudowę mapy. Uzupełnienie brakujących danych, oraz dodanie większej ilości kąpielisk zagranicznych.

O Autorze

Od kilku lat intensywnie morsuję. Jednak ze względu na częste podróże bardzo brakowało mi mapy polskich kąpielisk zimowych. W ciągu dwóch lat udało mi się stworzyć coś takiego - to projekt unikalny na skalę światową. Zawiera prawie 500 miejsc, z opisami, nie tylko w Polsce. Jest nawet stacja arktyczna!

Większość punktów na mapie zawiera informacje o terminach kąpieli oraz dane kontaktowe. Wszystko potwierdzone z przedstawicielami klubów. Dzięki temu nie trzeba szukać, gdzie w okolicy ktoś morsuje, ani kiedy konkretnie się spotyka - wszystko jest podane na tacy.

Ale pracy dalej jest sporo - cały czas przyłączają się kolejne grupy. Staram się znaleźć kolejne zagraniczne kluby, zarówno przez FB, jak i rosyjskiego VK. Śledzę też zawodników pływania zimowego, gdyż często mają namiary na morsowych zapaleńców.

Czy wiecie, że w USA istnieją tylko DWA kluby, które regularnie, sportowo wchodzą do zimnej wody? U nas jest ich ponad CZTERYSTA.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Paweł Jerzak
Paweł Jerzak
Próg: 5 zł