MotoCamil94

Dojazdy i paliwo

1 500 zł

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Najwięcej pieniędzy podczas realizowania materiałów pochłaniają koszty logistyczne. Dojazdy do stolicy po auta testowe lub do fanów, aby sprawdzić ich samochody. Czasem trzeba też się wybrać PKP, a samochody sprawiające dużo przyjemności spalają benzynę w zabójczym tempie. Ta kwota pozwoli mi na swobodne działania i kręcenie filmików w skali miesiąca. Dzięki Wam nie będę musiał kalkulować i rezygnować z niektórych testów. Bariery znikają! Dzięki ;)

Kamera SONY FDR-X3000R 4K

2 000 zł

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Zbieram na kamerę SONY FDR-X3000R 4K do ujęć wnętrz auta. Szczególnie przydatne kiedy rozmawiam z drugą osobą w samochodzie (kamera ma duży kąt).

Samochód MINA

19 000 zł

0%

osiągnięto

19 000 zł

brakuje

A co jeśliby tak kupić najtańsze Porsche Cayenne na olx i użytkować je na co dzień, a może Mercedes S600 w angolu. Odpowiem i sprawdzę czy jazda najbardziej niedorzecznymi autami za małe pieniądze ma sens?

Jeśli macie jakieś sugestie w tej kwestii możecie pisać w wiadomości.

Lecę do USA

25 000 zł

0%

osiągnięto

25 000 zł

brakuje

Lecę na miesiąc, może dwa do Stanów, aby sprawdzić auta z prawdziwymi silnikami. Mam już dosyć testowania samochodów zasilanych silniczkami wielkości średniej coli. Jak zbliżymy się do tego celu, na pewno opublikuję swój plan i zrobię ankietę co chcecie zobaczyć.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)