MotoSapiens

W Patronite od 23.05.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 501

liczba Patronów: 421

20 patronów
380 zł miesięcznie
2 430 zł łącznie
Jesteśmy entuzjastami motocyklizmu. Za pośrednictwem krótkich filmików chcemy pokazywać fajne, ciekawe ale przede wszystkim bezpieczne części anturażu każdego motocyklisty. Wieloletnie doświadczeni w branży pozwala nam odkrywać marketingowy bełkot producentów i dokonywać obiektywnych ocen.

O Autorze

Motosapiens jest niezależnym, hobbystycznym projektem, powołanym do życia i prowadzonym przez pasjonatów motocykli. Prowadzimy krucjatę, której celem jest budowanie “świadomego motocyklizmu” i wyjście poza schematy narzucane przez reklamodawców i specjalistów od marketingu.

Nie jesteśmy związani z żadną firmą, marką, ani redakcją. Na co dzień pracujemy w jednej z największych firm motocyklowych, jednak MOTOSAPIENS jest poza jej strukturami. Nie mamy też żadnego sklepu i niczego nie sprzedajemy. Chcemy dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem.

Nie mamy też monopolu na wiedzę. Nieustannie uczymy się i jesteśmy otwarci na konstruktywne dyskusje i inspirujące tematy.

Działamy niezależnie, kręcąc filmy w zaprzyjaźnionych miejscach i biorąc na warsztat wszystkie produkty dostępne na polskim rynku. Staramy się nie faworyzować, ani deprymować żadnego z nich. Kryterium jakim się kierujemy to BEZPIECZEŃSTWO. Pracujemy tylko z produktami, które obiektywnie je poprawiają, o pozostałych nie mówimy wcale.

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem