Mountain in Heaven

W Patronite od 15.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Fotograficy pro publico bono. Nasz cel to wsparcie fotografików, którzy jak wszyscy ludzie gór zostali pozbawieni szans przez pandemię. Promujemy prace poszkodowanych. By to było możliwe musimy utrzymać stronę internetową, zainwestować w reklamę, oraz móc przemieszczać się by fotografować.

O Autorze

Międzynarodowa grupa fotografików działająca pro publico bono.

Jesteśmy po to aby pokazać Ci najpiękniejsze zdjęcia z gór.

W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze górskie zdjęcia naszych fotografików wybrane specjalnie dla Was. Póki co bazujemy na dokonaniach założycieli grupy a nasz sklep internetowy oprze się na zdjęciach które już zostały zrobione, jednak liczymy na rozwój, wspólne planowanie, wspólne koordynowanie działań, wzajemną pomoc i reklamę.

Stale się rozwijamy. Chcemy stworzyć sieć artystów fotografików, aby móc ująć w obiektywach naszych aparatów fotograficznych piękno gór na całym świecie.

Nie powstaliśmy jako podmiot komercyjny. Pomysł stworzenia międzynarodowej grupy fotograficznej zrodził się wiosną 2020 r. gdy stało się jasne, że epidemia pokrzyżowała plany wszystkich tych, którzy związali swoje życie z górami.

Jeśli owocem naszej pracy będzie choćby nawiązanie współpracy turystycznej pomiędzy różnymi przewodnikami górskimi - uznamy to za sukces.

Już dziś możecie oglądać nasze fotografie, oraz zamówić je u nas w postaci cyfrowej lub dowolnego wydruku aby móc odkryć piękno górskich krajobrazów.

http://www.facebook.com/MountainInHeaven/

https://pszpak1978.wixsite.com/mountainsinheaven

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem