Muzyka Relaksacyjna

W Patronite od 25.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 2017

liczba Patronów: 2104

1 patron
10 miesięcznie
50 łącznie
Muzyka Na Naszym Kanale jest świetnym sposobem na uwolnienie się od napięć emocjonalnych towarzyszących nam w życiu codziennym Znajdziesz u Nas między innymi: Klipy wideo z muzyką relaksacyjną, muzyką do medytacji lub muzyką która pomaga w zasypianiu czyli muzykę która pomaga być szczęśliwym ??✨

O Autorze

Witaj Przyjacielu ?

Kanał Muzyka Relaksacyjna Tworzony jest z pasją, a jego zadanie to Promowanie Medytacji która pomaga uwolnić od napięć emocjonalnych towarzyszących nam w życiu codziennym, a także na oczyszczenie swojego umysłu z gonitwy myśli, oraz pomaga w dążeniu do realizacji marzeń. Specjalnie dobrana muzyka może być użyta podczas medytacji można ją wykorzystać w ćwiczeniach samodoskonalenia, lub w celach leczniczych ? ? ?

 

Medytacja to jedna z technik relaksu, która pozwala na oczyszczenie umysłu, wyzbycie się codziennego napięcia psychicznego i wejścia w stan całkowitego wyciszenia oraz rozluźnienia. Dodatkowo medytacja poprawia naszą pamięć, dodaje energii, a także uodparnia na stres.

Medytacja nie jest szkodliwa dla organizmu i nie ingeruje w niego tak silnie, jak uspokajające środki farmakologiczne. Ta technika relaksu nie musi być powiązana z jakimkolwiek systemem religijnym.

Każdy z nas może spróbować medytacji i czerpać z niej korzyści. Rodzaje medytacji dla początkujących Medytacja to forma relaksu dla każdego, jednak początki mogą być trudne. Dlatego warto zacząć od rodzajów medytacji przeznaczonych dla niewtajemniczonych.

 

 

Wśród nich wyróżniamy:

-Medytację uważności - ten rodzaj polega na byciu świadomym wszystkich otaczających nas dźwięków czy zdarzeń. Należy pozwolić na swobodny przepływ myśli, rejestrując wszystko, ale bez skupienia się;

-Medytację mantry - mantra to słowa powtarzane na głos podczas medytowania. Uwagę skupiamy na wydawanych przez siebie dźwiękach. Ćwiczenia jogi również wykorzystują tę metodę, wydając dźwięk „OM”. Wytwarzając wibracje, bardziej skupiamy się na dźwięku;

 

 

-Medytację koncentracji - przeznaczona dla osób, które mają kłopot z całkowitym wyciszeniem umysłu. Dlatego należy wybrać i skoncentrować swoje myśli na konkretnym dźwięku, przedmiocie czy mantrze. Można wykorzystać muzykę relaksacyjną, która może okazać się pomocna w medytacji;

-Medytację duchową - w tej medytacji nawiązuje się kontakt z Bogiem. Należy wyciszyć umysł i ciało, a następnie skupić się na nurtującym nas problemie czy pytaniu;

 


 

-Medytację ruchu - ten rodzaj medytacji wiążę się z wykonywaniem płynnych oraz powtarzających się ruchów ciała. Najpierw należy zamknąć oczy oraz wsłuchać się w swój oddech. Potem medytujący rozpoczyna delikatne, płynne ruchy górnej części ciała. Można kołysać się na lewo oraz prawo bądź wykonywać okrężne ruchy całego tułowia. Podczas tej medytacji myśli skupiają się na ruchu ciała, zamiast na myślach czy otaczających nas dźwiękach.

Niech medytacja stanie się codziennym rytuałem. Wyjdź poza ciało i umysł, a zmienisz swoje życie.??


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni