Muzyka Relaksacyjna

W Patronite od 25.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1992

Liczba Patronów: 1812

Zostań Patronem
2 patronów
15 miesięcznie
75 łącznie
Muzyka Na Naszym Kanale jest świetnym sposobem na uwolnienie się od napięć emocjonalnych towarzyszących nam w życiu codziennym Znajdziesz u Nas między innymi: Klipy wideo z muzyką relaksacyjną, muzyką do medytacji lub muzyką która pomaga w zasypianiu czyli muzykę która pomaga być szczęśliwym ??✨

O Autorze

💚Witaj Przyjacielu💚

Nasz Kanał tworzymy dla wszystkich którzy potrzebują 
pozytywnych chwil w Przyjaźni, Miłości i Wzajemnym Zrozumieniu! 
Moi Kochani na naszym kanale społeczność odznacza się wysoką 
kulturą osobistą oraz wyrozumiałością bez niepotrzebnych waśni czy sporów.
Zapraszamy do Grupy Wszystkich którzy potrzebują Duchowego 
Wsparcia, Relaksu lub po prostu chcą dołączyć do Przyjacielskiej Społeczności.

Każda forma bezinteresownego wsparcia, 
pozwala nam poświecić większą ilość czasu na tworzenie 
materiałów do Medytacji, Relaksacji, Muzykoterapii (bez reklam) 
które pomagają utrzymać równowagę psychiczną 
w tym trudnym dla wszystkich czasie panującej pandemii COVID-19. 

 

„Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym,
że tylko to wszystko, co robimy dla innych,
jest tym, co naprawdę warto robić.” -Carroll Lewis

 

Medytacja to jedna z technik relaksu, która pozwala na oczyszczenie umysłu, wyzbycie się codziennego napięcia psychicznego i wejścia w stan całkowitego wyciszenia oraz rozluźnienia. Dodatkowo medytacja poprawia naszą pamięć, dodaje energii, a także uodparnia na stres.

Medytacja nie jest szkodliwa dla organizmu i nie ingeruje w niego tak silnie, jak uspokajające środki farmakologiczne. Ta technika relaksu nie musi być powiązana z jakimkolwiek systemem religijnym.

Każdy z nas może spróbować medytacji i czerpać z niej korzyści. Rodzaje medytacji dla początkujących Medytacja to forma relaksu dla każdego, jednak początki mogą być trudne. Dlatego warto zacząć od rodzajów medytacji przeznaczonych dla niewtajemniczonych.

 

 

Wśród nich wyróżniamy:

-Medytację uważności - ten rodzaj polega na byciu świadomym wszystkich otaczających nas dźwięków czy zdarzeń. Należy pozwolić na swobodny przepływ myśli, rejestrując wszystko, ale bez skupienia się;

 

-Medytację mantry - mantra to słowa powtarzane na głos podczas medytowania. Uwagę skupiamy na wydawanych przez siebie dźwiękach. Ćwiczenia jogi również wykorzystują tę metodę, wydając dźwięk „OM”. Wytwarzając wibracje, bardziej skupiamy się na dźwięku;

 

 

-Medytację koncentracji - przeznaczona dla osób, które mają kłopot z całkowitym wyciszeniem umysłu. Dlatego należy wybrać i skoncentrować swoje myśli na konkretnym dźwięku, przedmiocie czy mantrze. Można wykorzystać muzykę relaksacyjną, która może okazać się pomocna w medytacji;

 

-Medytację duchową - w tej medytacji nawiązuje się kontakt z Bogiem. Należy wyciszyć umysł i ciało, a następnie skupić się na nurtującym nas problemie czy pytaniu;

 

 

-Medytację ruchu - ten rodzaj medytacji wiążę się z wykonywaniem płynnych oraz powtarzających się ruchów ciała. Najpierw należy zamknąć oczy oraz wsłuchać się w swój oddech. Potem medytujący rozpoczyna delikatne, płynne ruchy górnej części ciała. Można kołysać się na lewo oraz prawo bądź wykonywać okrężne ruchy całego tułowia. Podczas tej medytacji myśli skupiają się na ruchu ciała, zamiast na myślach czy otaczających nas dźwiękach.

 

 

Niech medytacja stanie się codziennym rytuałem. Wyjdź poza ciało i umysł, a zmienisz swoje życie.??

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni