Muzykoholicy.com

W Patronite od 06.07.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
Kup na prezent
0 patronów
0 miesięcznie
40 łącznie
Muzykoholicy.com - Strefa Polskiej Muzyki Głównym celem portalu Muzykoholicy.com jest popularyzacja wśród naszych odbiorców nowych i nieodkrytych zakątków bogatej polskiej sceny muzycznej.

O Autorze

Przede wszystkim to co nami kieruje to energia, zapał oraz pasja!

Muzykoholicy.com, to portal, który na rynku muzycznym działa od ponad 5 lat, a naszym głównym celem jest popularyzacja wśród naszych odbiorców nowych i nieodkrytych zakątków bogatej kultury polskiej sceny muzycznej. Chcąc dzielić się z Wami najnowszymi muzycznymi informacjami, nasza ekipa przygotowuje dla Was codzienną porcję newsów, wywiadów, recenzji, relacji … Artyści, z którymi mamy do czynienia, to zarówno gwiazdy wielkiego formatu tj. Beata Kozidrak, Igor Herbut czy Kayah, ale także „nowe twarze”, które dopiero zaczynają szturm na rodzimy rynek muzyczny (m.in. Ochman, Natalia Szczypuła czy Kamil Kowalski).

Obecność naszych redaktorów w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Rzeszów, Poznań czy Gdańsk zapewnia nam sporą mobilność i możliwość uczestnictwa w większości ważnych wydarzeń muzycznych, koncertów czy spotkań z artystami. Nasi redaktorzy dokładają wszelkich starań, aby odkryć przed Wami nowości na polskiej scenie muzycznej.  

 

Czym zajmujemy się na stronie? 

 • Piszemy dla Was najświeższe wiadomości z polskiej sceny muzycznej - od gwiazd po (jeszcze) nieznanych Artystów. 
 • Prowadzimy TOPMuzykoholików, czyli Muzykoholiczną listę przebojów, na którą każdy z czytelników może oddawać swoje głosy. Tę listę aktualizujemy co tydzień.
 • Recenzujemy płyty - od tych z list OLiS aż po najmniejsze EP'ki
 • Prowadzimy cykl artykułów "Nowe Twarze" która ma na celu przybliżyć Wam sylwetki młodych, zdolnych i nieznanych Artystów 
 • Relacjonujemy duże i małe koncerty 
 • Przeprowadzamy wywiady tekstowe jaki i wideo

 

 

Powyżej przedstawiamy Wam jeden z wywiadów prowadzonych przez naszą Redaktor Naczelną z Marcinem Wyrostkiem - zwycięzcą drugiej edycji programu "Mam Talent". To tylko jeden z wywiadów, które możecie zobaczyć na kanale Karoliny - całą resztę znajdziecie na naszej stronie w zakładce wywiady.

 

Nasz patronat

płyty pod patronatem portalu Muzykoholicy.com

Na swoim koncie mamy już ponad 80 patronatów płyt zespołów tj. Video, Ted Nemeth, Łysa Góra, Mgły, Sylwia Lipka, Romantycy Lekkich Obyczajów i inne. Ponadto objęliśmy swoim patronatem ponad 100 wydarzeń np. Rawa Blues Festiwal, Festiwal Przestrzeni miejskiej Rzeszów, Percival Schuttenbach – STRZYGAtour, Tak Brzmi Miasto, My Name Is New Festival i wiele wiele innych. 

Na co dzień współpracujemy z wytwórniami, portalami muzycznymi, agencjami koncertowymi czy klubami w których odbywają się koncerty. Dzięki temu mamy stały dostęp do świeżych informacji na temat płyt, singli, klipów, jesteśmy też w stanie zorganizować konkursy w których do zdobycia są płyty czy darmowe wejściówki na koncerty. Zaufały nam takie firmy jak:

 


Ciągle staramy się rozwijać swoje umiejętności dziennikarskie jak i samą stronę, która z roku na rok generuje coraz to większe koszty. Opłaty za domenę, zabezpieczenia strony, serwer, gadżety promocyjne to tylko niektóre pozycję, które wyczerpują zapasy naszego portfela. Aby portal mógł się rozwijać dalej i z jeszcze większą "pompą" prosimy Was, drodzy Patroni, o kilka wspierających monet, które pozwolą nam, bez żadnych zahamowań, cieszyć się z tego co kochamy - Jesteśmy Muzykoholikami!  


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 10 zł